Т​ранспортерна стрічка


Декабрь 12, 2017 – 17:45
Нестандартный вариант дверного

Установка транспортерної стрічки на виробничому ділянці - завдання, для вирішення якої слід чітко уявляти обсяги переміщуваної продукції, тип і характеристики переміщуваних матеріалів.

Так ГОСТ 20-85 передбачає можливість виготовлення чотирьох основних типів конвеєрних стрічок:

Для вкрай важких умов експлуатації - тип стрічки для переміщення антрациту, великих фрагментів вугілля, кольоровий і чорної руди, інших корисних копалин. При його виготовленні використовується тканини з комбінованого волокна, міцність яких варіюється в межах 55 - 400 Н / мм.

Для умов середньої навантаження експлуатується - на таких полотнах транспортуються менші фрагменти вугілля, антрациту, металевих руд і твердих гірських порід, глини, цементу та інших абразивних матеріалів, штучних вантажів.

Качественная лента транспортерная купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для легких умов експлуатації - типи конвеєрних стрічок призначені для переміщення сільськогосподарських товарів, мало- і неабразивних матеріалів.

Розрізняють додаткові види класифікації:

многопрокладочная резинотканевая стрічка - експлуатується в досить широкому температурному діапазоні від -45 ° С до + 60 ° С;

трудногорюча і вогнестійка конвеєрна стрічка - призначена для транспортування гарячих вантажів, максимальна температура яких не повинна перевищувати 210 ° С;

маслостійка транспортерна стрічка - забезпечують переміщення всіляких неполярних розчинників, а також продукції, в складі якої є тварини, мінеральні або рослинні жири;

морозостійка конвеєрна стрічки - для експлуатації в умови температури до -45 ° С;

кислото-лугостійкі конвеєрна стрічка;

Абразивостійкий транспортерна стрічка (стійкі до пробою) - незамінна при роботі з вантажами, що мають гострі краї або великі габарити.

елеваторна конвеєрна стрічка - забезпечує вертикальне переміщення вантажу;

конвеєрна стрічка з гофробортамі - для утримання і не скачуванні вантажу з полотна;

гумотросового конвеєрна стрічка;

конвеєрна стрічка загального призначення;

одно- дво- і монопрокладочная;

конвеєрна стрічка ПВХ, харчова, антистатична і інші.

Похожие публикации