Вирівнювання Пола під Ламінат Своїми Руками


Март 30, 2017 – 11:50
Выясняем, как и чем лучше
вирівнювання підлоги по маяках

Як покласти ламінат на дерев'яну підлогуНайчастіше ламіноване покриття укладають на бетонну основу, проте останнім часом багато хто успішно кладуть ламінат на стару дерев'яну підлогу. Процес укладання в даному випадку не особливо відрізняється. Щоб розібратися в тому, як покласти ламінат на дерев'яну підлогу, варто ознайомитися з особливостями даного покриття, виявити всі його достоїнства і недоліки.

Такий матеріал як ламінат відмінно уживається практично з будь-яким видом покриття. Однак важливо стежити за тим, щоб підлога завжди знаходився в сухості і чистоті.

Важливі особливості дерев'яного підстави

Здійснюючи укладання будь-якого якісного ламінату на дерев'яну підлогу, враховуйте важливі особливості такого покриття:

  • покриття, виготовлене з дерева, рано чи пізно втратить свої властивості, тому перед тим як покласти ламінат на свій дерев'яна підлога, уважно подивіться, в якому стані знаходиться покриття, а також опорні бруси і лаги
  • покриття з дерева не володіє особливою стійкістю і стабільністю, тому навіть невелике зміщення панелей ламінату може привести до появи додаткового навантаження на замки ламінату

Стару підлогу, виготовлений з дерева, часто відрізняється своєю нерівною, горбистою поверхнею. Перед тим як укласти ламінат на дерев'яну підлогу, потрібно усунути всі видимі дефекти. Це робиться для того, щоб ламелі не розходилися, і не утворювалися тріщини.

Готуємо підлогу до укладання ламінату

Частою проблемою, з якою можна зіткнутися при укладанні ламинатного покриття, є нерівна підлога . Перевірити це можна за допомогою рівня, який дозволить виявити місця нерівностей для їх подальшого усунення.

стару підлогу Укладання ламінату Як самому зібрати комод? Як правильно стелити лінолеум?

Похожие публикации