Як Штукатурити Гіпсової Штукатуркою


Март 30, 2017 – 11:41
шлифовка и затирка стен

Обов'язково потрібно видалити пил

Питання як правильно виставляти маяки повинен випереджати інший - коли саме це треба робити? Відповідь дуже проста - маяки виставляють безпосередньо перед штукатуркою поверхонь стін або стелі. Але вони повинні бути готові до цього. За якими критеріями проводять оцінку готовності?
По-перше - це відсутність на стінах або стелі старого штукатурного покриття, воно має бути повністю і безжально видалено незалежно від стану. Нехай навіть стара штукатурка добре тримається, "не бухтить» і не покрита якимись складами, які погіршують адгезію. Невідомо як старі покриття поведуть себе надалі.
По-друге, на поверхнях не повинно тріщин. Якщо вони є, то потрібно перш за все з'ясувати причину їх появи, усунути її, а потім закрити тріщини спеціальними ремонтними складами. При необхідності, проводиться їх армування.
По-третє, всі великі западини або різні технологічні отвори, або штроби для прокладки інженерних систем повинні бути попередньо закладені. Найчастіше застосовують ті ж суміші, якими буде надалі проводитися оштукатурювання.
По-четверте, все сильно виступаючі частини стін або стелі по можливості видаляються. Такими дефектами можуть бути виступаючий розчин з кладки швів, розчинні шльопанці, відрізки дроту або арматури та інші. Звичайно, якщо дефекти відносяться до нерівностей бетонної плити або самої поверхні кладки, то їх усувати не треба, вони сховаються під штукатурним шаром.
По-п'яте, якщо планується штукатурка сумішами на основі цементу по бетонній основі, то необхідно на попередньо очищену і прогрунтувати поверхню закріпити металеву штукатурну сітку. Цементні штукатурки не будуть самі по собі надійно триматися на бетоні.
І, нарешті, все що підлягають штукатурці поверхні повинні бути очищені і оброблені ґрунтовкою глибокого проникнення не менше 2 разів. Склад грунтовки повинен відповідати матеріалу підстави і застосовуваної штукатурної суміші.

Похожие публикации