Як Вирівнювати стіни по Маякам


Март 30, 2017 – 11:38
Дверная коробка из ламината

як вирівнювати стіни по

Інструменти для штукатурки стінРемонт в приватному будинку або будь-якому іншому приміщенні передбачає оновлення покриття стін. Часто поверхню стіни виявляється далеко не ідеальною. Такий дефект потрібно обов'язково усунути, тому як нерівності підстави можуть позначитися як на естетичну сторону питання, так і на довговічності покриття, що наноситься. Для тих, хто виконує ремонтні роботи самостійно, виникає питання: як вирівняти стіни штукатуркою власними силами.

Як і в інших процедурах, пов'язаних з ремонтом, тут важливу роль відіграє попередня підготовка. Вирівнювання поверхні досить відповідальна робота, яка вимагає деяких навичок, проте виконати її може майже кожен. Важливо не нехтувати цим етапом і ні в якому разі не виконувати цю роботу неякісно. Гладка стіна стане ідеальною поверхнею для подальшого її покриття.

Для вирівнювання поверхні стін власними силами необхідний ряд інструментів і матеріалів:

  • шпатель будівельний;
  • профіль маяковий;
  • міксер будівельний;
  • схил;
  • рівень;
  • Косинець;
  • валик;
  • правило;
  • наждачний папір.

Для початку слід ретельно очистити стіни від старого покриття. До нього відносяться і шпалери (або фарба) і верхній шар штукатурки. Наявні відколи або тріщини повинні бути ретельно зчищені за допомогою будівельного шпателя. Якщо в стіні утворилися порожнечі, то їх теж слід зачистити.

На етапі підготовчої роботи слід подбати про техніку безпеки: зняти всі розетки і вимикачі, провести ізоляцію проводів і приховати їх у поглиблення, попередньо знеструмивши приміщення.

Нанесення грунтовки на стіни

Звільнивши стіни від старого покриття, потрібно покрити їх шаром грунтовки. Даний матеріал призначений для поліпшення зчіпною ефекту. Вибираючи ґрунтовку, яку сучасні виробники випускають в достатку, слід врахувати тип покриття стіни, на яку її планується наносити. Це може бути цегла, бетон або шар штукатурки.

Крім поліпшення зчеплення матеріалів грунтовка служить зміцнює варіантом, а також здатна відторгати зайву вологу. Нанесення шару матеріалу проводиться за допомогою кисті, валика або спеціального фарбопульта.

Для поліпшення якості поверхні стін з цегли можна просто покрити їх водою. Насичення пір цегли вологою сприятиме меншому вбирання вологи з штукатурки.

Слід ознайомитися з інструкцією, що додається, щоб зрозуміти, чи потрібно попередньою шару давати висохнути. Якщо такого вказівку немає, то можна продовжувати роботи, не чекаючи висихання.

Похожие публикации