​З чого почати утеплення балкона або лоджії


Ноябрь 27, 2017 – 17:59
Главная ахолки Двери. Двери

Людина, влаштований так, що йому завжди не вистачає місця навіть в сучасній, квартирі, не кажучи вже про такий «чудовий» творі соціалістичної архітектури, як «хрущовка».

В результаті, допитливий розум власника, приходить до висновку, що корисну площу квартири можна, і потрібно, розширити!

Найпростіший і цілком реальний шлях, це обладнання наявного в квартирі балкона або лоджії. І справді ... на балконі можна зробити невелику майстерню, облаштувати комору або сховище і, навіть зробити невелику житлову або ігрову кімнату.

Профессиоанльное освещение торговых помещений заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Не залежно від того, яку функцію в результаті буде нести новоявлене приміщення, на шляху до здійснення мрії про облаштування, з'являється одне маленьке «але». Це приміщення, тобто балкон або лоджію, доведеться утеплювати. Як це зробити з мінімальними вкладеннями і при цьому досягти максимального результату?

Залежно від матеріального становища у господаря квартири, з'являється два шляхи:

Запросити професіоналів.

Утеплити приміщення самостійно.

У першому випадку, ремонт буде зроблений, швидко і можливо, навіть якісно.

Другий варіант варто розглянути в разі, обмеженого фінансового бюджету. При цьому, зрозуміло, у господаря квартири, повинні бути хоч якісь допоміжні інструменти. Такі як перфоратор або, в крайньому випадку, ударна дриль, молоток, шуруповерт, електролобзик і ін.

Якщо вибирається другий варіант, відразу постає питання: - З чого почати? (В даному випадку мається на увазі, що балкон або лоджія вже пройшли етап скління, інакше, про утеплення взагалі не може йти мови!)

Загальні рекомендації такі:

Для початку робимо обмір приміщення і, виходячи з отриманих результатів, складаємо кошторис майбутніх робіт.

Необхідно, вибрати матеріал для утеплення та розрахувати потрібну кількість цього матеріалу.

Визначитися з матеріалом для фінішної обробки приміщення (як в результаті будуть виглядати стіни, стелю, підлогу?) При цьому, так само як і в першому випадку, з'являється необхідність визначити кількість майбутнього матеріалу.

Як вибрати і де купити матеріал для ремонту?

У великому місті все просто. Варто провести 1-2 вечора в мережі Інтернет, переглянути пропозиції різних торгових центрів міста, можливо навіть зателефонувати до деяких з них і проблема з вибором матеріалу і його ціною буде вирішена. Залишиться тільки поїхати за обраним адресою і закупити необхідні матеріали.

У невеликих селищах, далеко від міста, вибір може бути не дуже великим, і у жителів таких місць є три основних способи придбання матеріалів:

Купити те, що є в місцевому магазині.

Поїхати за матеріалами в найближче місто, районний центр і т.п.

Замовити доставку матеріалів через Інтернет.

Закупивши всі необхідні матеріали можна приступати до облаштування.

Похожие публикации