​Який плінтус вибрати для підлоги


Декабрь 4, 2018 – 16:50
Ковры напольные фото цены

Завершення основних етапів ремонту, передбачає установку плінтусів. Це своєрідна риса в ремонтних роботах і до неї потрібно поставитися з усією відповідальністю. Функція плінтуса полягає не тільки в закритті дефектів (щілини, різні смуги шпалер, нерівність підлоги), але і може перетворити приміщення до невпізнання, якщо зробити правильний колірний акцент, не помилитися з матеріалом і формою.

У разі якщо вибір буде зроблений навмання, все враження від ефектного ремонту може бути в корені зіпсовано. За допомогою плінтуса можна підкреслити колірне рішення приміщення, посилити сприйняття обробки, зробити дизайн унікальним і особливим. Але, як зробити правильний вибір, коли будівельний ринок пропонує своєму покупцеві велику кількість форм, кольорів і варіантів?

Качественный вентилятор для газового котла купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Статевий плінтус вибирають, грунтуючись на трьох параметрах:

- фактура і колірна гамма двері приміщення;

- підлогове покриття (матеріал і колір);

- колірна гамма і фактура стін кімнати.

Якщо коротко переглянути дизайнерські рішення з приводу вибору плінтусів, то сучасні тенденції оформлення дозволяють встановлювати плінтуса такого кольору і фактури, щоб він йшов врозріз з кольором підлоги і стін. Але щоб гармонійно підібрати кольори, потрібно володіти тонким смаком і почуттям раціонального з'єднань кольорових гам.

Якщо ви вирішуєте, при виборі плінтуса, відштовхуватися про кольори стін в кімнаті, тоді краще почекати кілька днів, коли стіна після обробки просохне і буде чітко видно відтінок.

Орієнтуючись на статеву укладку, потрібно врахувати кілька моментів. При установці на підлогу паркету або дерев'яних дощок, необхідно замовити плінтуса з такого ж матеріалу. Таке рішення дасть сто відсоткову впевненість в збігу колірної гами, і візуальне розширення простору.

Для підлоги з лінолеуму, керамічної плитки, ламінату, ковроліну вибираємо плінтус тільки після завершення роботи зі стінами і укладання матеріалу на підлогу.

Вибрати орієнтир - двері. Один з найскладніших підбирань плінтуса, адже цей випадок передбачає включення тонкого дизайнерського чуття. Плінтусом можна виділити дверну коробку і окантувати підлогу.

Підбір кольору плінтуса

Досить часто, люди стоять перед вибором кольору плінтуса приймаю рішення придбання плінтуса в колір підлоги. Таке загальне правило дасть можливість швидко підібрати колір і не зіпсувати при цьому інтер'єр. Навіть якщо обраний колір трохи темніше або світліше відтінком - це не зіпсує зовнішній вигляд кімнати, а навпаки підкреслить особливість кольору підлоги і трохи розширить простір.

Дизайнери схильні йти на ризик у виборі кольору плінтуса. Але підсумок загального інтер'єру показує, актуальність новаторства. Приміщення виглядає шикарно, органічно, навіть якщо частина кімнати зроблена в абсолютно іншій кольоровій гамі. Такий варіант вибору повинен бути осмисленим.

Вибирати плінтус в колір двері потрібно лише, в разі якщо двері зроблена з дерева або під дерево (наприклад, плінтус дуб). Тоді плінтус повинен бути одного кольору і форми з лиштвами.

Похожие публикации