Будівельні роботи


Март 30, 2017 – 15:29
Что такое отделочные работы

Будівельні роботи в

Гасло закликає морпіхів США забратися з Окінави.  Архівне фотоТОКІО, 6 лютого - РІА Новини, Іван Захарченко. Будівельні роботи на місці майбутнього військового аеродрому США відновлені в понеділок у північно-західного берега острова Окінава в Японії, незважаючи на протести місцевих властей і громадськості, передало в понеділок інформаційне агентство Кіодо.

За його даними, на нинішньому етапі в районі селища Хеноко передбачається установка 200 бетонних блоків в якості щита для запобігання забруднення моря будівельним сміттям. Одночасно уряд Японії буде проводити зондування морського дна на місці будівництва злітно-посадкової смуги.

Туди передбачається перенести військову базу США "Футемма" з густонаселеного міста Гінован в центральній частині Окінави.

Роботи з перенесення бази почалися в жовтні 2015 року, але були призупинені через протидію адміністрації префектури Окінава і місцевих жителів. Центральному партійному керівництву Японії, пов'язаного зобов'язаннями з США в області безпеки, вдалося відстояти необхідність продовження робіт через суд.

Токіо прагне перенести базу "Футемма" в Хеноко, де вже розташовується база "Кемп-Шваб", щоб позбавити жителів міста Гінован від загрози катастроф літаків і вертольотів США. Влада Окінави Не проти виведення бази з Гінован, але вимагають перенесення її за межі префектури, в інші райони Японії.

Похожие публикации