Сантехнічні роботи


Май 19, 2017 – 18:38
Выровнять пол своими руками в


Прорвало трубу, потік кран, засмітилася каналізація? Викликати сантехніка дуже просто! Заходьте на сайт santeh-profy.com.ua прямо зараз - черговий майстер виїде додому, в офіс або в котедж за першим дзвінком і вирішить будь-які сантехнічні проблеми - швидко, якісно, акуратно і кваліфіковано.

На відміну від сформованих стереотипів наші сантехніки ввічливі, культурні, кваліфіковані і з великим досвідом роботи.
Кожен майстер оснащений всім необхідним професійним інструментом і володіє знаннями технологій монтажу всієї сантехнічної продукції.
У роботі використовуються перевірені і надійні витратні матеріали.

Наші фахівці встановлять і відремонтують сантехніку будь-якого класу - від економ до дорогої ексклюзивної, дадуть грамотну консультацію з купівлі якісного сантехнічного обладнання.

Гігієнічний душ - просто і витончено

Якщо ви живете в типовій квартирі, де площа суміжного санвузла занадто мала, щоб дозволити собі встановити біде, можна вчинити інакше. У будівельних магазинах у продажу є змішувачі для раковини з гігієнічним душем. Є вони не скрізь, доведеться пошукати Мені вдалося знайти такий тільки в третьому за рахунком місці.
Такі змішувачі існують в двох варіаціях: в першому випадку вода перемикається на лійку натисканням кнопки і подається тільки якщо кнопка натиснута, якщо ж кнопку відпустити, вода знову починає надходити в основний виливши. Другий тип - змішувачі з окремим перемикачем на лійку, що дозволяють подавати воду, не натискаючи ніяких кнопок. У мене стоїть змішувач першого типу. Зручно, але, чесно кажучи, якщо довго тримати кнопку натиснутою (вона туга), палець потім болить :)
Монтаж таких змішувачів кілька більш трудомісткий в порівнянні зі звичайними, проте такий агрегат дає незаперечну перевагу. Маючи в санвузлі унітаз і раковину з подібним змішувачем, можна користуватися унітазом не тільки за прямим призначенням, але і в якості біде :) Просто і витончено. Крім того, гігієнічний душ ви можете використовувати для інших цілей: наприклад, щоб швидко і зручно набрати воду у відро, або вимити голову.
Таким чином, заощадивши і місце, і кошти, можна значно поліпшити свої побутові умови.

Похожие публикации