​Будівництво літньої кухні за містом


Май 11, 2018 – 18:28
Пример сметы на отделочные

Будівництво літньої кухніБезусловно, в будь-якому сучасному заміському будинку не обійтися без літньої кухні, адже в ній можна не тільки приготувати святковий стіл, а й просто провести час зі своїми рідними за сімейним столом.

Срочная доставка суши красноярск, цены на услуги Вас приятно удивят.

Зазвичай, літня кухня передбачає разом з собою і альтанку, яку виготовляють з НЕ важких споруд, а її побудова займає зовсім небагато часу. Головне завдання цієї споруди вважає в приготуванні їжі в літній період.

Зазвичай в будові немає однієї зі стін або вона виготовляється з такого матеріалу як скло. Найчастіше в літній кухні поміщається мангал, де незабаром і готуються смачні страви за сімейними рецептами. Ця будова складається з даху, робочої поверхні і столу. Важливо, щоб приміщення вільно провітрювати, а також могло захистити від променів сонця або дощу. Конструкцією складніше служить річна закрита кухня з барбекю, що мають вікна або знімні стіни, які відкриваються. У літню пору ця кухня зазвичай цілком відкрита, а взимку - закрита. Подібний тип кухні з барбекю загальноприйнято поєднувати з будинком. Адже це багато в чому полегшить завдання: не потрібно проводити електрику, механізми для зливу і водопровід. Такого роду споруда може послужити вам верандою. Територія, де буде розміщена літня кухня, повинна відрізнятися гладкістю, а також мати хороший зливостоки. У самому приміщенні слід капітально ущільнити землю, потім засипати пісок і залити бетон. Для мангала теж потрібно вибрати надійне місце на фундаменті.

У більшості випадків літні кухні мають відкритий тип. Такі кухні роблять з цегли, дах ж, в свою чергу, виготовляють із справжнього дерева, а криють металочерепицею. Така конструкція простоїть не один рік. Також при будівництві використовується каркасна структура. Вона збирається з деревини, а після лягає односхилий дах. При покрівлі даху можна використовувати покриття будь-якого типу.

Каркас обшивають дерев'яними дошками. Варто враховувати той факт, що у вашій кухні за допомогою мангала буде готуватися їжа, тому не забувайте про обережність і заходи безпеки. Так як мангал являє собою надійний механізм з каменю, його необхідно забезпечити трубою, яка здатна виводити чад з будови. Будівництво зони барбекю починають з укладання фундаменту. Опорою даху стануть побудовані колони і стіна. Друга стіна буде цілісною. Поруч з нею розташовуються стіл і кухонні атрибути. Пол покривають тротуарною плиткою. Освітлення поміщають під дах. Побудова літньої кухні може проходити за допомогою пластику. Знову ж таки, в цілях безпеки все поверхні піддаються обробці вогнестійким матеріалом.

Похожие публикации