Чи прийнятно будівництво в зимовий час


Июнь 3, 2018 – 18:52
Ремонтные отделочные работы: в

Чи прийнятно будівництво в зимовий времяВсе вважають, що ідеальний час року для будівництва будинку - літо, що, в принципі, дійсно так і є. Однак не варто відкидати інші варіанти, вважаючи що вони нікуди не годяться. Наприклад, зима, незважаючи на всі її зрозумілі недоліки, в якихось аспектах навіть краще, ніж літній час. Саме це і буде порушено в даній статті.

Спершу варто обговорити негативні сторони, про які ви і самі напевно повинні мати якесь уявлення. Основний мінус - це, звичайно ж, холод, який не дає робочим займатися своєю діяльністю повноцінно. Крім того, є фактор опадів, що випадають, які теж уповільнюють процес. Але самий відчутний брак, якому ви, напевно, не надали таке значення - це замерзання води. Річ у тім, це ніяк не сприяє успішному виконанню роботи, в якій потрібно використовувати основу життя.

Наприклад, вона потрібна на початкових стадіях, яку характеризуються копкой траншей, котлованів і т. Д. З часом зима стає все суворіше, і, відповідно, товщина мерзлого грунту стає все об'ємнішим, з ним дуже важко працювати.

Також холодна температура знижує якість пластикового, рулонного і бітумоісткого матеріалів, що теж не є добре. Тим більше, ця проблема може поширитися і на дерево, що зовсім погано. Мороз взагалі вимагає до себе особливого підходу, змушуючи робітників замінювати стандартну матерію на аналогічну, але володіє стійкістю до капризу природи, що, природно, підвищує її вартість.

Що, ще не передумали? Що ж, можливо, це правильно, оскільки плюсів у зимового будівництва теж вистачає. Наприклад, грає роль економічний фактор, який в даному випадку обумовлюється зниженням цін на матеріали в зв'язку з низьким на нього попит. Логічно, правда? Настають холодні часи, і люди вважають за краще відсиджуватися в затишних нірках, а не займатися їх створенням. Те ж саме стосується і робочих бригад, які із задоволенням візьмуться за будь-яку роботу, попросивши не так багато грошей, як завжди. Таким чином, ви істотно уріже витрату фінансових коштів, що явно можна розцінювати як один з найважливіших переваг.

Крім того, зима відкриває двері в ті місця, де неможливо побувати в іншу пору року. Наприклад, влітку на ділянці з високим рівнем грунтових вод завдання викопати котлован практично нездійсненна. Однак в сувору зиму вона стає легко розв'язуваної за допомогою льоду, у вигляді якого виходить вода з котловану.

Похожие публикации