Функціональне зонування квартири студії


Май 4, 2017 – 18:26
Малярно-штукатурные работы
Квартира студія стала дуже популярною в сучасному світі. Найчастіше її купують як неодружені люди, так і молоді сім'ї. Головний мінус такої квартири - це маленька площа. Як правило, це 25-30 квадратних метрів. На такій площі непросто вмістити все необхідне для життя.

Вибираємо зони квартири студії

Спочатку потрібно вибрати місце для кухні. Там, де буде відбуватися приготування і вживання їжі, також необхідно передбачити варильну і робочу поверхні. Для економії місця можна передбачити вбудованої техніки. Головне, що необхідно на кухні в маленькій квартирі - це витяжка, чим потужніший, тим краще.
Квартира студія, кухонна зона

Качественная система отопления - это так важно. На сегодняшний день Вы можете не только приобрести качественную отопительную систему, но и заказать ее монтаж, продробнее на сайте, цены на услуги Вас приятно удивят. Также Вы можете ознакомиться с другими товарами компании.


Хороша потужна витяжка

При виборі спального місця необхідно пам'ятати, що поруч з умовною кухнею його не варто розташовувати, так як випаровування від готування їжі будуть, швидше за все, заважати нормально відпочивати. Для квартири студії, як правило, вибирають диван, а не ліжко, і в денний час його складають. Це дуже зручно в умовах економії місця. Диван краще вибрати з хорошим текстильним покриттям, так як експлуатуватися він буде щодня.

Вибір системи зберігання індивідуальний для кожної людини. Комусь подобаються шафи, кому-то підійдуть просто полки, кому-то необхідна вбиральня. Непоганим рішенням для квартири студії буде шафа-купе. У нього влазить досить багато одягу, а для відкривання дверей не потрібно додаткового місця.

Похожие публикации