Оздоблювальний Ремонт Квартир


Март 30, 2017 – 15:48
Режущий инструмент Диски

Оздоблювальний ремонт квартир

Організація свого бізнесу - ремонт і обробка квартир - не вимагає значних капіталовкладень, якщо ви, звичайно, не замахнулися на створення великої компанії, яка буде займатися виключно елітним ремонтом в приватних будинках і будинках. Такий бізнес, як дрібний побутовий ремонт, може починатися з мінімальних витрат, тим більше, що навіть наймати постійний штат фахівців, які будуть сидіти на окладі, а в деяких випадках - на вашій шиї немає необхідності.

Особливості ремонтного бізнесу такі, що входити в нього можна повільно, поступово обростаючи замовниками і розширюючи масштаби власної справи. Але якщо ви хочете домогтися успіху, ніколи не користуйтеся послугами заїжджих заробітчан, навіть з бажання заощадити. Все-таки репутація компанії коштує набагато дорожче, а зіпсувати її зовсім нескладно.

На перших порах вам не буде потрібно ні офіс, ні склад, оскільки прогнозувати обсяги робіт складно, і будівельні матеріали зручніше купувати в міру надходження замовлень на роботу. Але згодом склад все ж бажаний, оскільки це дозволяє закуповувати продукцію оптом, значно на цьому економлячи.

Майстри на всі руки

Як показує досвід ведення бізнесу по ремонту квартир, невеликій фірмі немає сенсу братися за ремонт класу люкс. Найкраще орієнтуватися на невеликі і недорогі замовлення. По-перше, тому що їх більше, по-друге, тому що їх простіше виконати, в той час як євроремонт за вищим класом вимагає наявності в бригаді досвідчених майстрів, яким знайомі всі основи оздоблювального бізнесу. Якщо ж якість робіт не буде відповідати очікуванням клієнта - можуть виникнути серйозні проблеми.

Бізнес на ремонті квартир буде вигідним, якщо ваша компанія зможе забезпечити повний комплекс робіт - від демонтажу перегородок і заміни сантехніки, до встановлення кондиціонерів. Перевага в цьому випадку ще й в тому, що у різних видів ремонтних робіт абсолютно різна рентабельність. І більш вигідні роботи, такі, як установка кондиціонерів, заміна електрики, сантехнічні послуги, компенсують малорентабельні види послуг.

Похожие публикации