Оздоблювальні Роботи Прайс Лист


Март 30, 2017 – 15:37
Облицовочные работы в Киеве

оздоблювальні роботи прайс лист

Оздоблення приміщень коштує дорого, навіть якщо вона здійснюється після того, як замовник затвердив прайс лист на оздоблювальні роботи. Це до того, що якщо таку роботу довірити кочующім по країні шабашним бригадам, то вони доведуть ціни на оздоблювальні роботи до рекордних висот ... при негарантованої якості виконання завдання.
Висновок - запрошувати та укладати договори на виконання обробки житлових і інших приміщень тільки організації, які мають статус юридичної особи. В цьому випадку, розцінки на оздоблювальні роботи беруться не зі стелі, а в нормативних державних документах в класифікації ЕНиР (Єдині норми і розцінки на монтажні, будівельні та ремонтно-будівельні роботи). Наприклад, щоб здійснити обробку стель згідно затвердженої класифікації робіт, необхідно здійснити 20 операцій, починаючи від видалення побілки і, закінчуючи фарбуванням стельового плінтуса. Уклавши договір з ремонтно-будівельною компанією, її кошторисники по позиційно оцінять кожен квадратний метр оздоблювальних робіт строго по ЕНіР або по іншим нормативним будівельним документам. Це гарантія, що компанія, яка є підрядником, не візьме понад те, що оцінюється по ЕНіР. Єдині норми і розцінки на оздоблювальні роботи настільки універсальні, що передбачають всі види операцій, які необхідно здійснити при обробці.
Ціни на оздоблювальні роботи наша компанія формує виключно на підставі Єдиних норм і розцінок. Розроблений прайс на оздоблювальні роботи передбачає найдемократичніші ціни. Укладаючи з компанією договір на виробництво оздоблювальних робіт, замовник пристойно заощаджує кошти.

Якщо вас цікавлять розцінки на оздоблювальні роботи, то, ймовірно, ви збираєтеся робити ремонт житла або обробку недавно побудованого будинку. І, звичайно, ви хочете знайти сумлінних, умілих майстрів, які зроблять все оперативно і бездоганно. І щоб при цьому прайс розцінок на оздоблювальні роботи можна було читати, чи не ховається за голову. Ви знайшли те, що шукали!

Наша компанія надає ремонтно-будівельні послуги найвищого рівня, що підтверджується численними відгуками наших клієнтів. При цьому наші розцінки на оздоблювальні роботи не перевищують середні по регіону.

Похожие публикации