Оздоблювальні Роботи Прайс


Март 30, 2017 – 15:27
Пример сметы на отделочные

Оздоблювальні роботи Оздоблювальні

У цій статті ми не будемо розглядати ціни певних дизайнерських студій, вони істотно відрізняються. Розповімо про основні складові, які визначають цю ціну. Часто замовник вважає вартість послуг невиправдано високою і просто не розуміє за що платити - це перший і основний момент, який підриває повноцінні партнерські відносини дизайнера і замовника. Отже, від чого залежить ціна на послуги дизайнера?

1. Диплом і рівень освіти дизайнера.
Звичайно, будь-який дизайнер витратив на своє навчання довгі роки і який вклав достатньо коштів, враховує це в оцінці своєї діяльності. Як правило і знання такого дизайнера не можуть бути на рівні початківців. При цьому сам факт наявності диплома не гарантує високої кваліфікації - він лише показує, що людині ці знання надали. Однак наявність профільної освіти важливо, варто звертати на це увагу.

2. Ім'я та досвід дизайнера.
Мабуть, одним з визначальних чинників є «зароблене» ім'я, відгуки клієнтів і кількість успішних проектів. Фахівці та студії з багатою і довгою історією, об'ємним висококласним портфоліо з широкою географією робіт встановлюють досить високі прайси на дизайн-проекти. Такі студії особливо дорожать своєю репутацією, тому працювати з ними дуже надійно - це великий плюс. В даному випадку висока вартість виправдана якістю, а ось якщо у дизайнера немає достатнього портфоліо і «імені», а ціни завищені - як правило це зайві амбіції. У таких випадках варто витратити трохи часу і пошукати інформацію, відгуки в інтернеті.

3. Оцінка якості своїх послуг.
Часто дизайнери впадають в іншу крайність і демпінгують. Міркуючи, що можна заробити не якістю, а кількістю. Нерідко таким чином невеликі бюро або студенти архітектурних вузів залучають свого першого клієнта. Справжній професіонал не стане пропонувати ціну очевидно нижче ринкової: або він недосвідчений, або його самооцінка залишає бажати кращого. В такому випадку швидше за все ви отримаєте посередній дизайн інтер'єру і не дуже якісний комплект робочих креслень.

Похожие публикации