Оздоблювальні Роботи в Квартирі


Март 30, 2017 – 15:36
Продажа расходных материалов

Оздоблювальні роботи в квартиріПерше, що кидається в очі при відвідуванні будь-якого приміщення вперше - це порядок в ньому і внутрішнє оздоблення простору. Перелік оздоблювальних робіт, які були зроблені для того, щоб квартира або будинок всередині мали закінчений і красивий вид, досить великий для того, щоб робити ремонт самостійно.

Команда фахівців компанії «Майстерня ремонту» за мінімальні розцінки на оздоблювальні роботи на 2016 рік з задоволенням візьме на себе обов'язок зробити ваше житло або простір офісу особливим і радує душу. Більше десятка років ми робимо всі види будівельних та оздоблювальних робіт, в нашому портфоліо понад 100 відремонтованих квартир з ремонтом різного рівня складності, ми відповідаємо за свою роботу на кожному її етапі і гарантуємо той результат, який очікує замовник.

Як уже сказано вище, оздоблювальними роботами закінчується будь-який ремонт. Тут є якийсь порядок, якого необхідно дотримуватися, щоб не порушити технологій процесу. Він описаний нижче:

  1. Стелі. Це може бути фарбування, установка натяжних стель, ліпнина і т.д.
  2. Установка розеток, вимикачів, щита з запобіжниками.
  3. Стіни. Фінішна забарвлення, покриття шпалерами або декорування штучним каменем.
  4. Підлоги. Покриття ламінатом, пробкою, паркетом, лінолеумом, плиткою і т.д. Тут вартість оздоблювальних робіт буде залежати від того, яке покриття вибере замовник, оскільки складність процесу всюди різна.
  5. Укладання плінтусів.
  6. Установка дверей, вбудованих меблів.
  7. Монтаж санітарно-технічного обладнання.
  8. Декорація приміщення аксесуарами, якщо це необхідно.

Наш прайс- лист на оздоблювальні роботи на 2016 рік ви можете переглянути за посиланням. Ціни на оздоблювальні роботи квартир вказані за квадратний або погонний метр, а також за штуку. Залежно від того, які роботи і якими матеріалами будуть виконані.

Говорячи про порядок виконання нами робіт з облаштування вашого житла, відзначимо, що перш, ніж приступити до ремонту, складається кошторис на оздоблювальні роботи. 2016 рік за цінами на ремонт, який робить наша компанія, не сильно відрізняються від попередніх років.

Нам важливо дбати про наших клієнтів і ми намагаємося зробити все, щоб наша співпраця була вигідною і плідним насамперед для Вас.

Похожие публикации