Клеїмо шпалери Своїми Руками


ОБКЛЕЮВАННЯ ШПАЛЕР СВОЇМИ РУКАМИ, ПРАВИЛА І ПОРАДИ.
Март 30, 2017 – 10:26
Наливная стяжка пола своими

клеїмо шпалери своїми руками фото

Поклейка шпалер - одна з найбільш затребуваних послуг по ремонту приміщення. Звичайно, можна викликати бригаду обробників, які зроблять цю роботу швидко і якісно, але іноді доводиться клеїти шпалери власними руками. Так як же правильно поклеїти шпалери самому ? Слухаємо поради професіоналів.

Щоб поклеїти шпалери, необхідно знати деякі правила і технології. Починають роботу з підготовки стін для цієї операції.

Підготовка стін під шпалери

Необхідно позбутися старих шпалер. Якщо шпалери відстають від стін з працею, потрібно попередньо гарненько змочити їх водою. Для цього можна скористатися пульверизатором або звичайною пластиковою пляшкою з отворами на кришці. Важливо пам'ятати, що перед змочуванням стіни необхідно знеструмити електропроводку. Через деякий час шпалери просочаться вологою і з легкістю відійдуть від стін.

Після цього необхідно вирівняти стіну - заштукатурити нерівності і дати висохнути. Якщо під час вирівнювання стіни обсипалася штукатурка, необхідно всю штукатурку, що відшаровується видалити і заштукатурити заново. Після вирівнювання стіни потрібно її заґрунтувати і дати висохнути. Підготувавши стіни таким чином, можна переходити безпосередньо до наклеювання шпалер.

клеїмо шпалери

1. Спочатку необхідно придбати для шпалер клей для вашого типу шпалер. На кожній коробці з шпалерним клеєм є інформація, для яких саме шпалер він призначений. Сухий клейовий порошок потрібно розвести водою у зазначеній пропорції і добре розмішати до однорідної маси.

2. Виміряйте висоту стіни, додавши 5-7 см на усадку, відріжте смугу шпалер необхідної довжини від рулону. Решта смуги шпалер можна різати такої ж довжини, як і першу.

3. Тепер треба нанести клей зі зворотного боку шпалер, акуратно скласти навпіл, вигин залишити округлим і почекати 5-7 хвилин, щоб клей вбрався в шпалери. Також необхідно змастити клеєм частину стіни, на яку будуть клеїтися шпалери.

4. Перед тим, як почати обклеювати кімнату шпалерами, потрібно щільно закрити вікна, щоб не було протягу, який може звести нанівець всі ваші труди.

5. Прикладіть просочений шматок шпалер на змащену клеєм частину стіни, рухаючись зверху вниз, розрівняйте шпалери спеціальним гумовим валиком або пластиковим шпателем від середини в сторони.

6. Першу смугу шпалер необхідно клеїти по схилу, щоб інші смуги лягали на стіну рівно. Якщо шпалери наклеюються внахлест, то клеїти необхідно від вікна до дверей ...

Похожие публикации