Поклеїти шпалери Своїми Руками


ПОКЛЕЙКА ШПАЛЕР СВОЇМИ РУКАМИ АБО ВСЕ-ТАКИ ФАРБУВАННЯ СТІН?
Март 30, 2017 – 10:28
Как штукатурить стены своими

асортимент шпалер

Фарбування стін своїми руками поклейка шпалер своїми рукамиДля більшості господарів, питань під час ремонту виникає неймовірна кількість. А введу просування певних західних трендів в наші реалії, доводиться ще замислюватися і про такі речі, як вибір оздоблювального матеріалу для стін з фарби і шпалер. Дійсно, що з цього краще? Ясна річ, що кожен знайде масу плюсів в тому варіанті, який йому подобається, а мінусів в протилежному - ще більше. Але ми постараємося розібратися, що все-таки рентабельніше і простіше в плані виконання, поклейка шпалер своїми руками або фарбування стін. У розрахунок йтимуть витрачаються ресурси на виконання роботи, включаючи і тимчасові, рівень складності, токсичність матеріалів і, що не менш важливо, широту вибору використовуваних матеріалів. Тільки зробивши повну оцінку, можна буде точно сказати, який варіант реально хороший, але в будь-якому випадку переконати того, хто все життя використовує шпалери на стінах в тому, що фарбування краще, не вдасться і такі цілі тут точно не переслідуються.

Само собою, кожен спосіб має свої особливості, іноді в яких розібратися не особливо просто, якщо йдуть ремонтні роботи і потрібно продумувати ще безліч питань. У цьому матеріалі ми розберемо всі основні аспекти, які дадуть зрозуміти, в чому ж сильні сторони кожного типу обробки. Ну а хто шукає більш цікаві варіанти, може розглянути такий цікавий матеріал обробки, як м'які стіни або ж декоративна штукатурка.

Сильні сторони фарб і шпалер

Як і говорилося вище, розбиратися буде кожен аспект, який дасть зрозуміти, до якого ж все-таки матеріалу прийти в підсумку. Отже, фарба має наступні позитивні властивості:

  • Безпосередньо сам процес роботи, він досить простий і якщо використовувати хороші інструменти, фарбування стін може виконати навіть дитина;
  • Відсутність проблем зі збором пилу, на відміну від шпалер;
  • Ідеальна переносимість вологого прибирання, що дуже подобається господаркам;
  • Пофарбована стіна може бути в будь-який момент перефарбована повторно з мінімальною обробкою і підготовкою поверхні;
  • Вибір квітів настільки широкий, що підсумкове дизайнерське рішення може бути самим неймовірним.

Фарбування стін своїми руками Поклейка шпалер своїми руками

Похожие публикации