Особливості структури сендвіч труби для димаря


Май 19, 2017 – 19:17
Наливная стяжка пола своими«Труба в трубі» - так можна описати принцип пристрою цієї конструкції. Перша труба внутрішня - по ній, власне, і виходить дим і інші продукти горіння (на кшталт чадного газу) .Димоход сендвіч Між нею і зовнішньої (захисної) трубою знаходиться утеплювач. Він виготовлений з негорючих матеріалів. Ізолятор відмінно захищає від перегріву конструкції покрівлі, що є сусідами з димоходом, і в той же час допомагає зберігати тепло там, де потрібно - то пак в системі опалення.

Приобрести составляющие элементы дымохода сэндвич по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Найпопулярніший матеріал сендвіч труби для димаря - нержавіюча сталь. Вона легко витримує великі перепади температур. Ще один плюс - її гладка поверхня не дає сажі і кіптяви жодних шансів «зачепитися» за стінки димоходу. І все непотрібне буде просто «вилітати в трубу»!

Ще один плюс сендвічів: вони відносно легко монтуються. А значить, можна заощадити на роботі по установці, не економлячи на безпеці і теплі.
Димарі сендвіч для ваших потреб

Який же димар-сендвіч купити? Це залежить від того, де ви будете його використовувати. Скажімо, якщо він вам потрібен тільки як «витяжки» для домашнього газового котла, то підійдуть і труби сендвіч для димаря з ізоляцією в 2-3 сантиметри. Ну а якщо вибираєте димохід сендвіч для «екстремальних умов» (на кшталт лазні або сауни), тут краще не поскупитися на товсту ізоляцію в 10 сантиметрів.
Сучасною альтернативою традиційному димоходу з цегли є модульні системи димоходів з нержавіючої сталі. Модульний - тому, що збирається як конструктор, де окремий елемент довжиною не більше метра, в середньому важить 10-20 кг. Сама труба двоконтурна з прошарком утеплювача: внутрішня труба жароміцний або кислотостійка сталь AISI 321/316, товщиною 0,5 - 1,0 мм, зовнішня - нержавіюча або оцинкована сталь, утеплювач - базальтова вата (Rockwool Wired Mat 80), товщиною від 30 до 100 мм, а також керамічне волокно (робоча температура 1250 градусів) товщиною від 25 до 100 мм.

Похожие публикации