​Особливості підрахунку бюджету будівництва будинку


Октябрь 27, 2017 – 16:37
как выровнять стены в квартире

Перед тим як приступити до будівництва свого будинку, кожна людина перебирає велику кількість самих різних проектів у всіляких каталогах, вибираючи той єдиний будиночок, який підійде йому за всіма його вимогам. Але слід не випустити з уваги і його економічні показники.

Звичайно, скласти повний кошторис вартості будівництва будинку по картинці з каталогу не цілком вдасться, але це при виборі майбутнього проекту і не потрібно. Розрахунок майбутнього бюджету на будівництво можна визначити приблизно, проаналізувавши всю міститься інформацію в проекті. Адже в першу чергу забудовника цікавить сама площа будинку.

Правильний вибір проекту

При виборі недорогого проекту, будинок, який має велику площу, звичайно ж, не підійде, так як будь-який зайвий метр збільшує витрати на його будівництво і подальші оздоблювальні роботи. Також слід пам'ятати, що на бюджет будівництва може вплинути не тільки обсяг площі і планування будинку, але і певну кількість всіляких другорядних господарських приміщень. Тому слід точно обчислити всю потрібну квадратуру будови, а зекономлені кошти залишити для майбутньої обстановки в будинку.

Профессиональный нарколог москва окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Наприклад, сім'я в кількості 4 чоловік буде комфортно себе почувати в будинку, що має площу в 110-120 м2.

Але якщо передбачається додатково створити в будинку бібліотеку, спальню і кабінет для роботи, то площа будинку вже повинна бути приблизно 140-150 м2. А це вже 20-40 м2 додаткових метрів, які збільшать бюджет будівництва, тому що кожен квадратний метр несе свою певну ціну.

Будинки, які перевищують площу 200-250 м2, вже можна вважати, як клас люкс. Такі будови мають великі розміри приміщень, або їх функціональні можливості більш змістовні. Це можуть бути додаткові ванні кімнати, гардеробні, тренажерний зал і т.д. А якщо додати ще дорогий матеріал для обробки внутрішнього інтер'єру та фасаду, то природно, що вартість такого будинку буде трохи дорожче.

Будинок з гаражем або без?

При будівництві гаража зазвичай один його квадратний метр дорівнює ціні 1 м2 площі будинку, але при його обробці, вартість може збільшитися. Так що при обмеженому бюджеті на будівництво найкраще побудувати простий навіс.

Вартість одного метра житла

Один квадратний метр житлового будинку в залежності від регіону і методу будівництва при стандартній обробці може коштувати приблизно 500 - 1500 $. Знаючи цю ціну і свою загальну площу приміщень будинку, можна легко підрахувати суму майбутнього бюджету на будівництво. Природно, що при меншій площі будинку, сума його будівництва буде менше.

Також слід розуміти, що ціна 1 м2, наприклад, ванної кімнати або кухні, може обійтися набагато дорожче, ніж спальні. Тобто площа окремих приміщень, найімовірніше, може вплинути на загальний бюджет будівництва будинку. Так як в таких приміщеннях як ванна кімната, санвузол або кухня, потрібно провести додаткові роботи з гідроізоляції, сантехніки, каналізації і, звичайно ж, зробити якісну обробку.

Тому при пошуку недорогого проекту свого будинку слід враховувати його загальну площу, а для скорочення протяжності водопровідних і каналізаційних мереж, кухня та сантехнічні приміщення, бажано щоб їх розташування було поруч.

Похожие публикации