Сервісний центр по ремонту iMac


Ноябрь 1, 2018 – 00:09
Наливная стяжка пола своими

Сучасний комп'ютер iMac - ергономічне пристрій з високою продуктивністю і бездоганним дизайном. Це незамінний помічник в офісній роботі і домашньому побуті. Його вихід з ладу справжня втрата для власника. Але через особливості компонентної структури iMac, зробити його ремонт вкрай складно в побутових умовах і некваліфікованих сервісних центрах. Відновити працездатність Вашого iMac візьметься команда досвідчених професіоналів сервісу AppleKiev - виконає Ремонт iMac Печерськ якісно, швидко, недорого та з гарантією.

Серед найпоширеніших симптомів несправного стану iMac можна виділити основні:

- iMac не включається. Причин може бути декілька. Найчастішою виступає несправність блоку живлення або материнської плати. Дані поломки можуть викликати проникнення вологи або перепади напруги мережі.

- iMac перегрівається. Рясні накопичення пилу і бруду неминуче призводять до порушень в роботі системи охолодження, забиваючи вентилятор і радіатор. Тому не буде зайвим періодично проводити профілактичну чистку пристрою.

- iMac шумить. Гучна робота вентилятора дуже часто говорить про його знос. Не варто ігнорувати проблему і провокувати додаткові поломки.

- iMac не Грузія. Швидше за все, вийшов з ладу жорсткий диск пристрою. Але точну причину можна встановити, лише виконавши діагностику поломки.

- iMac завис на чорному екрані. Причин такої поведінки пристрою може бути кілька: згоріла відеокарта, вихід з ладу материнської плати, поломка матриці.

- iMac мимовільно перезавантажується час від часу, некоректно працюють порти USB, з'явилися збої в роботі клавіатури і мережевої карти. Винуватцями порушення функціональності пристрою, швидше за все, служать південний або північний мости. Дана поломка частий наслідок програвав і замикань.

- При завантаженні iMac вискакує папка зі знаком питання. Це основна ознака поломки HDD-диска.

- Дисплей iMac пішов плямами. Запилення захисного скла матриці зсередини, а також рясне скупчення пилу в шарах матриці, викликають появу плям і розлучень на екрані комп'ютера.

- На екрані iMac виникли смуги. Заливка, смуги, дубльоване зображення і артефакти - свідчення порушення функціональності відеокарти пристрою.

Крім даних тривожних симптомів причин для звернення в сервіс може бути набагато більше: механічні пошкодження від ударів і падінь, залиття пристрої рідиною, перегрів внаслідок некоректної експлуатації, використання неякісних перехідників і зарядних пристроїв і т.д.

Не намагайтеся самостійно лагодити iMac, якщо Ви звичайно не сертифікований майстер Apple, який має повний арсенал інструментів і професійне обладнання. Комп'ютер остаточно вийде з ладу і перетворить подальший ремонт в дороге і затяжне задоволення. Тільки професіонал при наявності відповідних знань, досвіду, вузькоспеціалізованого обладнання та оригінальних запчастин, здатний виконати якісний ремонт такого складного з технічного боку пристрою, як Apple iMac.

Похожие публикации