Сучасне Підлогове Покриття


Март 30, 2017 – 11:06
Напольное покрытие для
Сучасне підлогове покриття

Підлогове покриттяПол - це не тільки обов'язкова частина конструкції будь-якої будівлі, а й один з найважливіших елементів оформлення інтер'єру, а тому до вибору єдино вірного варіанту підлогового покриття варто поставитися з усією відповідальністю. Дизайн приміщення, що панує в ньому атмосфера в чималому ступені будуть залежати від того, якому матеріалу ви віддасте перевагу, а також від структури підлогового покриття, кольору, малюнка, його сполучуваності з іншими елементами декору.

Ринок обробних матеріалів сьогодні рясніє різноманіттям підлогових покриттів, що, звичайно, дозволяє вибрати той варіант, який підходить саме вам, але при цьому багатство асортименту здатне поставити в глухий кут: як визначитися з тим, що саме потрібно? Потрібно знати хоча б трохи про кожного з пропонованих варіантів підлогового покриття і вивчити переваги і недоліки найбільш популярних видів підлогових покриттів.

Паркетна дошка і ламінат поліпшені настільки, що тепер їх можна укладати практично прямо перед душем. Підлогове покриття якщо в квартирі твариниПВХ, завжди, вважався неблагонадійним, був непомітно перейменований в CV (cushioned vinyl - м'який вініл). Втім, це не допомогло йому в жорсткій конкуренції з поліуретаном (PU або PUR). Будучи більш гігієнічним і абсолютно безпечним для здоров'я, цей штучний матеріал завойовує все більше і більше квадратних метрів наших осель.

Отже, почнемо короткий огляд ринку підлогових покриттів і деякі рекомендації по їх використанню. Розглянемо, якими критеріями слід керуватися при виборі статі, а також оцінимо переваги і недоліки різних видів покриттів.

Що необхідно врахувати при виборі підлогового покриття?

В першу чергу варто взяти до уваги призначення приміщення, для якого ви збираєтеся придбати підлогове покриття. Якщо мова про квартирі, до міцності підлоги не висувають таких жорстких вимог, як у випадку з промисловим або комерційним простором.

Паркетна дошка в вітальні Паркетна дошка в спальні Керамічна плитка в передпокої Керамічна плитка на кухні

Похожие публикации