Чим Краще Вирівняти стіни


Март 30, 2017 – 12:05
Схема стандартной межкомнатной

як вирівняти стіни в квартирі

як вирівняти стіну шпаклівкоюПрактично кожен власник будинку рано чи пізно повинен зіткнутися з процесом вирівнювання стін. Вони не часто бувають ідеально рівними. Під час капітального ремонту процедура стане особливо актуальною, так як під час подібного ремонту найчастіше проводиться і прокладка в стінах різних комунікацій. У цій статті розберемо, як вирівняти стіни своїми силами і чим краще, а також що для цього буде потрібно.

  1. На поверхні стіни потрібно створити сітку з дюбелів і закручених саморізів. Саморізи один від одного повинні знаходитися приблизно на відстані 25-30 см.
  2. Готується розчин шпаклівки. Її потрібно накидати на кожен саморіз. Накидати потрібно таким чином, щоб саморіз зник під шаром шпаклівки. як вирівняти стіни без маяківТовщина шару повинна бути не менше, ніж 1 см. Для проведення робіт необхідно використовувати гіпсову шпаклівку, яка швидко сохне.
  3. Листи гіпсокартону потрібно притискати до нанесеної шпатлевке. Робиться це якомога сильніше і щільніше.

як вирівняти стіну штукатуркоюЯкщо є дуже багато пошкоджень або сильно нерівні, то краще подумати ніж вирівняти. Швидше за все використання каркасного методу буде краще. Він призначений для більш складних випадків.

! чим краще вирівняти стіни в квартиріЯкщо ви вирішили зрозуміти, як вирівняти стіни в квартирі своїми руками гіпсокартоном, то вам потрібно знати, що подібні стіни не будуть призначені для навішування шаф. Якщо повісити що-небудь важке, то воно не буде триматися, а також стане руйнуватися поверхню гіпсокартонної перегородки. Матеріал є дуже крихким матеріалом. Однак, незважаючи на свою крихкість, він в деяких моментах просто незамінний і відразу знімає сумніви, ніж вирівняти поверхню. Якщо все ж потрібно проводити навіс чого-небудь, то можна використовувати різні панелі або деревно-волокнисті матеріали.

Використання гіпсової штукатурки

як вирівняти стіни самостійноМокре вирівнювання стін здійснюється штукатуркою. Вона може бути гіпсової або цементної.

Цементна штукатурка по вартості буде дешевше. Вона використовується як під час внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Коли виникають сумніви, ніж вирівняти, то саме вона виходить на перший план.

Похожие публикации