Сучасні Матеріали для Підлоги


Март 30, 2017 – 13:50
Фанера на лагах

оформлення статі

На певному етапі ремонту ми неминуче починаємо порівнювати типи підлогових покриттів і міркувати, яке ж краще вибрати. Сучасні підлогові покриття дійсно дуже різноманітні. Вибір залежить від загального інтер'єрного рішення, від особливостей монтажу і функціональних характеристик приміщення.

Всі підлогові покриття, представлені в будівельних магазинах, мають різні властивості і характеристиками. Одні завдяки своїй водостійкості можуть використовуватися на кухні та у ванній кімнаті, інші вимагають делікатного догляду і підійдуть тільки для віталень.

Сучасні підлогові покриття виготовляються з вкрай різноманітних матеріалів: з дерева, натурального і штучного каменю, пластика, гуми і пробки. Не варто забувати також і про килимові покриття.

Широкий вибір означає широкі можливості - зараз можна знайти підходяще покриття для підлоги в рамках будь-якого бюджету і для будь-яких цілей. До недорогим відносяться лінолеум і ламінат, а також деякі види килимових покриттів. Синтетичний камінь і дерево обійдуться дорожче, а покриття для підлоги з натурального каменю і цінних порід деревини зазвичай ставляться до преміум-класу. Втім, поділ це умовне, тому що все залежить від виробника і задіяних в процесі виробництва технологій.

Рулонне підлогове покриття

Деякі типи підлогових покриттів поставляються в рулонах - до таких, перш за все, відносяться лінолеум і ковролін.

лінолеум

Мабуть, це найпоширеніше покриття для підлоги - практичність і низька ціна роблять його дуже популярним. Сучасні технології дозволяють створювати лінолеум з дуже ефектними малюнками, детально копіюють деревину або плитку. Деякі вважають, що лінолеум виглядає дешево, однак це справедливо лише щодо самих недорогих видів.

Для того, щоб лінолеум служив довго, його потрібно укладати на спеціальну прокладку, проте в іншому монтаж дуже простий. Його можна використовувати навіть там, де стать не ідеально рівний. Лінолеум водонепроникний, він легко миється, йому не страшні комахи і грибок, а зносостійкість лінолеуму дуже висока - якісне підлогове покриття цього типу може прослужити 20 років і більше. До мінусів недорогих видів лінолеуму можна віднести не дуже хорошу стійкість до перепадів температур, та й екологічно чистим матеріалом його не назвеш.

Похожие публикации