Сухе Вирівнювання Підлоги


Март 30, 2017 – 14:38
Какие бывают полы фото

Схема наливної підлоги

Що таке полімерна наливна підлога?Не тільки практичні і безпечні при експлуатації, але ще і зовні виглядають ідеально за рахунок своєї ідеально рівною гладкості і блиску.

Склад наливних підлог - суха будівельна суміш, яку використовують для захисту бетонної підлоги, а також для вирівнювання поверхні. Можна розділити таку підлогу на два види, це полімерний і мінеральний.

Полімерний наливна підлога

Полімерний бистротвердеющий наливна підлогавважається безшовним полімерним, яке виконано методом наливу. Підставою під наливна підлога служить бетон, дерево або будь-який інший матеріал. Товщина наливної підлоги може становити від 1 до 7 мм, вона залежить від вологості приміщення, температури і навантаження.

Наливна підлога застосовують практично у всіх приміщеннях. Як правило, полімерна наливна підлога використовується в таких приміщеннях, де привабливий зовнішній вигляд і чистота на першому місці. Це може бути як фармацевтичне, харчове виробництво, так і медичний заклад і ресторани.

За складом розрізняють кілька видів наливної підлоги. Бувають і інші критерії, але слід розглянути саме склад, адже, це одна з головних умов якості і надійності матеріалу.

Похожие публикации