Способи Вирівнювання Підлоги


Март 30, 2017 – 14:04
Москва - Финишная заливка пола
Визначення рівності підлоги

Як правило, кожен з типів має свої особливості, які і враховуються при визначенні їх властивостей. Якщо ви хочете знати, як вирівняти підлогу з дерев'яним підставою - вам знадобляться вирівнюють суміші, до складу яких входить скловолокно. А ось для бетонних підстав найкраще підійдуть бистрозастивающіе суміші з різними добавками. В окремих випадках використовуються такі суміші, за допомогою яких можна усунути невеликі дефекти на поверхні, згладжуючи нерівності, а буває, що доводиться заповнювати і більш глибокі тріщини і виїмки - з глибиною 2-3 см.

У будь-якому випадку, головна відмінність самовирівнюючі сумішей - час їх застигання. І тут, якщо площа приміщення, призначена для вирівнювання, буде понад 8 м2, то доведеться купувати і обмежувачі, які розділять кімнату на ділянки - для більшої зручності.

Способи вирівнювання статі

Чим вирівняти дерев'яна підлога? Ось «сухий» спосіб, або як вирівняти підлогу без стяжки.

Вирівнювання наливної підлогиПопередньо зачистити підставу від випадково потрапила фарби, пилу, шпаклівки. Використовуючи необструганних дошки, спорудити лаги на підставі (розмір дощок - 40 х 100 мм). Кріпити лаги необхідно анкерами з кроків в 300 мм, при цьому слід якомога частіше перевіряти горизонтальність поверхні будівельним рівнем. Якщо є ухили / перепади, то «виправити» їх можна, підклавши дерев'яні клини.

Пристрій дерев'яної підлоги на лагахТепер необхідно зробити обрешітку: на лагах повинні бути ригелі, зафіксовані саморізами з кроком відповідно до розмірів листів. Поверх лаг необхідно укласти листи фанери або ДСП, оброблені складом антисептика, шви закрити герметиком.

«Мокрий», або наливна підлога

Цей спосіб краще тільки через невисоку різниці в перепаді рівнів в приміщенні (до 3 см), і так вирівняти підлогу можна, використовуючи Самовирівнююча суміш. Суміш є сухий порошок, який продається в магазинах по 25 кг, і який вимагає розведення водою в спеціальних пропорціях. Пропорції вказані конкретним виробником, тому тут важливо не «переборщити», розводячи водою потрібну кількість порошку - так звана «життєздатність» розчину становитиме максимум 10 хвилин.

Похожие публикации