УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДРОБИЛЬНИЙ КОМПЛЕКС


Март 30, 2017 – 14:46
устройство водяного пола

Суха суміш для вирівнювання

Днями мав задоволення поспілкуватися з друзями, і вони поділилися однією темою, про яку вже давно розмірковував. Я вирішив всерйоз розглянути перспективу розвитку бізнесу по утилізації переробці з перспективою розвитку вторинного виробництва. І мені, як технарю і людині з досвідом керівника - ця тема близька. Так ось!

А що якщо купити універсальний дробильний комплекс з переробки каменю, щебеню, гірської породи, бетону і асфальту?

Зараз докладніше розповім. Будівельні компанії при демонтажі конструкцій, будівель, старого асфальту та іншого мотлоху, серйозно витрачаються на вивезення абразивного матеріалу. Найчастіше - це величезні шматки будівельного сміття, який потрібно вивозити за межі міста на спеціальні майданчики, природно платні. І вартість залежить від привезеного обсягу, а в межах міста можна викидати тільки дрібне сміття. Загалом вони переплачують рази в чотири і за кількість машин для вивозу і за майданчик.

Для спочатку невеликий відосік :)

Так ось є такий шикарний, з моєї точки зору, комплекс, як шредерная дробарка, при чому та, яку я знайшов - італійського виробництва з додатковою функцією, завдяки якій знижується рівень вібрації і шуму (у стандартних дробарок - це серйозний мінус), а, отже, географія її використання значно розширюється. Вона повністю переробляє (дробить) і сортує практично все від каменів і залізобетону до ливарних відходів і будь-яких плавких матеріалів. І що мене особливо порадувала - це можливість переробки і завантаження мокрого матеріалу, тобто якщо мова піде про асфальті, то проблем з налипанням бітуму не буде.

Не хочу сильно занурюватися в технічні характеристики, хоча вони реально гідні, розповім лише про декілька деталей, які просто не можу не озвучити.

Розглянемо інші сфери застосування шредерной дробарки

Обслуговує дробильно-сортувальний комплекс всього 2 оператора. Продуктивність дроблення - задумайтеся, на секунду 120 тонн на годину !!! Хто розбирається, той зрозуміє - магнітний сепаратор нового покоління серії SMR60-80E (пр.-во Італія). Гаразд, раз торкнувся, розповім в двох словах (не можу втриматися): дробильний комплекс дозволяє регулювати розмір фракції від 60 до 120 мм, при цьому автоматично розділяти сміття з залізом від сміття без заліза. Але з немагнітними фракціями він теж працює, а такого добра при знесення найбільше.

Похожие публикации