ШТУКАТУРКА СТІН МАШИННИМ СПОСОБОМ


Декабрь 3, 2020 – 18:19
Как штукатурить стены своими

Штукатурні роботи хоч і відносяться до чорнової етапу ремонту, не є ні простими, ні швидкими. Обидві ці проблеми вирішує штукатурка стін машинним способом.

Хороший выбор штукатурка машинным способом, работа делается быстро и качественно.

Що таке штукатурка стін машинним способом

Якщо давати визначення машинної штукатурки, то це прискорений варіант штукатурки стін з використанням спеціального обладнання.

Основна перевага машинного способу штукатурення в порівнянні з ручним обштукатурюванням це швидкість виконання робіт. До інших переваг даної технології можна віднести високу якість отримуваної поверхні. Як наслідок, економія на подальшій обробці. Крім цього машинна штукатурка ціна , якої відносно невелика, дозволяє економити кошти на ремонт.

Види машинної штукатурки

Що використовується в машинному оштукатурюванні обладнання дозволяє виконувати всі три види штукатурки стін:

Цементна штукатурка стін : виконується в холодних, вологих, підвальних і напівпідвальних приміщеннях. Цементний штукатурний шар відрізняється вологостійкістю, морозостійкістю і міцністю.

Гіпсова штукатурка стін : даний варіант відрізняється створенням шару з підвищеними властивостями теплоізоляції, звукоізоляції і вогнезахисту. Крім цього пористий гіпсовий шар, в залежності від пори року, або забирає, або віддає вологу в приміщення.

Вапняна штукатурка стін : даний варіант відноситься до універсальних, однак відрізняється складністю виготовлення саго розчину і тому мало популярний.

технологія робіт

Цікава технологія машинної штукатурки. Базовим елементом робіт є спеціальний апарат, в якому виготовляється розчин. Працюють машини від електрики. Суміш розчину і вода для його замішування додаються в ємність апарату, де готується розчину. Управляє апаратом одна людина.

Після приготування розчин змішується з повітрям компресора і під тиском по шлангу подається до місця робіт. Робочий, тримаючи пістолет подачі води, під прямим кутом на відстані 20-30 см від стіни, завдає розчин на стіну. Тиск подачі розчину створює не тільки щільність нанесення, але і збільшує адгезію розчину і стіни.

етапи робіт

Не потрібно думати, що штукатурка стін машинним способом дозволяє пропустити традиційні підготовчі роботи при оштукатурюванні. Так само, доводиться виконати:

Очищення стін;

Установку сітки (де необхідно);

Грунтування стін;

Установку напрямних маяків і зовнішніх куточків.

Розчин для робіт готується в спеціальному апараті, який управляється однією людиною. Готова суміш змішується з повітрям і під тиском по шлангу надходить до місця нанесення.

Наноситься суміш людиною, через пістолет під прямим кутом до стіни. Спочатку обробляються кути приміщення, потім основні поверхні.

Після нанесення розчин розрівнюється правилом по маяках.

На наступному етапі поверхню вирівнюють. Правилом проводиться підрізування і торцювання поверхні. Надлишки розчину зрізаються правилом, їм же заповнюються поглиблення. Після цього етапу можна проводити плиткові роботи.

Через 15 хвилин поверхню змочують водою і проводять затірку поверхні круговими рухами. Для робіт використовується губчаста або повстяна терка.

Фінальним етапом робіт є загладжування поверхні. Проводиться загладжування після затірки, коли поверхня стає матовою. Загладжування проводиться металевими малярськими інструментами, шпателем або гладилкою. Після цього етапу можна клеїти шпалери.

Похожие публикации