УТЕПЛЮЄМО ПІДЛОГУ В ЗАМІСЬКОМУ БУДИНКУ ЯКЩО НА ТЛІ ЯКІСНОЇ


Март 30, 2017 – 13:59
Выравнивание бетонного пола

Види підлог для ванної кімнати

Якщо на тлі якісної теплоізоляції стін і даху заміського будинку ви забудете утеплити підлоги, то ваш комфорт може бути серйозно порушений. Ділимося професійними секретами утеплення підлоги.

1. Ретельно вибирайте утеплювач
На першому місці - хороша теплоизолирующая здатність утеплювача, тобто його теплопровідність. Чим вона нижче, тим менший шар необхідний для захисту будинку. Сучасні утеплювачі мають коефіцієнт теплопровідності не більше 0, 05 Вт / (м К), що забезпечує їх ефективність.
Деякі види теплоізоляції можуть застосовуватися тільки за умови їх надійного захисту від вогню (наприклад, під шаром бетону), але сьогодні професіонали віддають перевагу сучасним негорючих утеплювачів. У їх числі - кам'яна вата, що володіє вогнестійкістю каменю, з якого вона зроблена: її волокна можуть витримувати температуру до 1000 градусів. Теплоізоляція на її основі прослужить не менше 50 років.
Якісний утеплювач добре пропускає водяну пару, щоб конструкція «дихала», але при цьому не вбирала і не затримувала вологу. Справа в тому, що потрапляє в пори теплоізоляції водяна пара знижує її властивості. Найефективніше пропускають водяну пару матеріали з відкритою пористістю. Краще вибирати вироби на основі природних матеріалів. Вони повинні мати екологічні сертифікати, що підтверджують їх безпеку.
2. Кожному виду статі - свій утеплювач
Різні види підлог мають характерні властивості, які важливо врахувати при підборі і монтажі теплоізоляційних матеріалів. В котеджі підлогу укладають або над підвалом по лагам, або безпосередньо на грунт. Перший з варіантів найбільш поширений. При конструкції підлоги по дерев'яним лагам теплоізоляція не відчуває навантажень, тому можна використовувати легкі утеплювачі. Якщо ж підлогу влаштовують по грунту, зі стягуванням поверх утеплювача, то потрібно застосування жорстких плит високої міцності. Для підлоги будь-якої конструкції товщина шару ізоляції визначається за допомогою розрахунків, враховуючи теплозахисні якості матеріалу та інші умови. Калькулятори теплоізоляції ви може знайти на сайтах фірм-виробників утеплювачів.
3. При утепленні підлоги по лагам застосовуйте теплоізоляційні матеріали з флексівнимі краями
Конструкція такого статі в загальних рисах виглядає так: на несучі балки укладають дерев'яні бруси (лаги) і на них настилають дошки підлоги. Теплоізоляція в цьому випадку розташовується між лагами, а знизу її обшивають дошками. Дуже зручні при монтажі спеціальні плити з кам'яної вати, призначені для каркасних конструкцій. Вони мають рухливий, флексівний край (технологія Флексі). Ці вироби не потребують різанні і точної підгонки: відстань між лагами менше розмірів плити, тому вона після вставки ...

Похожие публикации