КАПРЕМОНТ В ПОЛІКЛІНІЦІ №6 ДГКБ УЛЬЯНОВСЬКА ЗАВЕРШИТЬСЯ В II


Март 30, 2017 – 16:05
An error occurred

Капремонт в поліклініці №6 ДГКБ Ульяновська завершиться в II кварталі 2017 р

Таке завдання поставив Губернатор Сергій Морозов. На капремонт поліклініки №6 ДГКБ Ульяновська (ул.Рябікова, д. 16) закладено понад восьми мільйонів рублів.

«За дорученням Губернатора в дитячих установах первинної ланки регіонального центру триває впровадження нового стандарту роботи. У 2016 році відкрилися два нові філії ДГКБ Ульяновська в жвавих мікрорайонах Засвіяжья на вулицях Генерала Мельникова і Шолмова. Крім того, тривають ремонт і переформатування роботи вже існуючих підрозділів ДГКБ Ульянлвска », - пояснив Міністр охорони здоров'я, сім'ї та соціального благополуччя Ульяновської області Павло Дегтяр.

За інформацією профільних фахівців, в поліклініці №6 ДГКБ Ульяновська вже виконано ремонт в лівому крилі будівлі, в тому числі електромонтажні, санітарно-технічні, загальнобудівельні і оздоблювальні роботи . У правому крилі завершено демонтаж, замінена системи гарячого та холодного водопостачання. Тривають пристрій підвісної стелі, облицювання стін плиткою.

«У поліклініці відповідно до нового Стандартом буде модернізована реєстратура, створено картохраніліще, обраний яскравий дизайн приміщень. Крім будівлі на вулиці Рябикова, ремонтні роботи ведуться і в інших наших філіях. До початку 2017 роки вже можна підвести деякі проміжні підсумки. Ми проводимо ремонт в багатопрофільним стаціонарі №1 (ул.Л.Толстого, д.28). Зокрема, завершено оновлення приймального відділення. Також ремонтні роботи проходять в поліклініці №3 ДГКБ Ульяновська (ул.Камишінская, д. 39), організована рентген-служба в поліклініці №4 (ул.Варейкіса, д.31), яка запрацює в першому кварталі цього року. Модернізація проводиться відповідно до нового Стандартом роботи дитячих поліклінік », - зазначив головний лікар ДГКБ Ульяновська Рашид Абдулла.

Похожие публикации