ЗАЛИВАЄМО І УТЕПЛЮЄМО БЕТОННУ ПІДЛОГУ В ЛАЗНІ САМОСТІЙНО


Март 30, 2017 – 13:52
Какие бывают полы фото

betonnyj_pol_v_bane3Раніше при будівництві бань було прийнято використовувати виключно натуральну деревину. Але сучасні вимоги до споруд банного призначення дещо змінилися, піддалися зміні канони банного зодчества: зазнала зміна конструкція будівель, почали використовуватися нетрадиційні матеріали. Застосування надійних і довговічний будівельних матеріалів, наприклад бетону, цілком пояснюється сучасним прагматичним підходом до вирішення будівельних питань.

Бетонна підлога в лазні - рішення цілком обгрунтоване і раціональне

Будівельники вважають спорудження бетонної підлоги в банному будиночку рішенням економічно вигідним і правильним. Як головний аргумент називають тривалий термін служби бетону. Якісно зроблена бетонна стяжка може експлуатуватися на протязі більше 30 років.

Крім того, бетонній підлозі:

  • не страшна вогкість і відносно висока температура,
  • він не схильний до гниття,
  • його поверхня не є сприятливим середовищем для розвитку грибків і шкідливих мікроорганізмів.

Догляд за бетонною підлогою гранично простий, для підтримки ідеальної чистоти не буде потрібно покупка дорогих засобів побутової хімії. Поверхня такої підлоги дозволяє декорувати його кахельною плиткою, що надає банного приміщення більш затишний і ошатний вигляд.

betonnyj_pol_v_bane1Бетонні підлоги в лазні - з якими проблемами доведеться зіткнутися при їх спорудженні

Важко сперечатися з тим, що хороший результат можна отримати не доклавши до роботи ніяких зусиль. Спорудження бетонної підлоги зажадає деяких знань і навичок. По-друге, для виконання роботи потрібно брати в оренду бетономішалку, також при укладанні бетону виникне необхідність в портативному вибраторе, якісному будівельному рівні, правилі і т.п.

Але, розібравшись з технологією влаштування бетонної підлоги лазні, витративши один раз кошти і час, власник парної набуває можливість на багато років позбутися проблем з ремонтами, а конкретніше - отримує економію коштів і часу на протязі декількох десятиліть.

Підготовчі роботи

Баня - спорудження особливе, її можна назвати головним споживачем води, отже і місцем, де утворюється велика кількість стоків. Перед тим, як почати бетонувати підлогу доведеться ретельно спроектувати систему водовідведення.

betonnyj_pol_v_bane4 betonnyj_pol_v_bane7 betonnyj_pol_v_bane2 betonnyj_pol_v_bane8

Похожие публикации