Вирівнювання Дерев'яних підлон


Март 30, 2017 – 13:35
На фото сухая стяжка

Як визначити стан підлоги з дерева в будинку

Перш ніж укладати ламінат, паркет або лінолеум, слід оцінити стан підлоги з дерева і вирівняти його.

Перед вирівнюванням поверхні слід очистити підлогу від залишків бетонного покриття, пилу та ін. Також необхідно усунути всі тріщини, отвори. Завдяки цьому ви зможете запобігти протікання матеріалу і передчасний знос покриття.

Вирівнювання і коригування можна здійснити будь-яким з цих способів:

Тільки проаналізувавши стан дощок, можна вибрати підходящий варіант. В першу чергу, слід обстежити дошки на схильність до гнилі і наявність комах. Основними ворогами деревини є комахи, які відкладають в ній яйця, руйнуючи при цьому органічну структуру матеріалу.

Більш того, комахи, розмножуючись, можуть за кілька років знищити дерево, перетворивши його в обсипається труху. Дошки слід обробити спеціальним розчином, щоб позбутися від короїдів.

Варто відзначити, що підлога з дерева не обов'язково повинен бути пошкоджений, можливо, дошки просто «повело». У таких ситуаціях підлогу в будинку залишається міцним, без комах і гнилі, але з деякими нерівностями. Укладати ламінат можна, але він не прослужить довго.

Як вирівняти дерев'яну підлогу?

Циклювання - кращий варіант, якщо дошки «повело». Даний варіант можливий тільки в тому випадку, якщо підлога розташована горизонтально. Перевагою циклювання є те, що така процедура не просто вирівняє, а й підкреслить структуру дерева, освіживши зріз.

Недоліками даного методу можна назвати трудомісткість процесу, дорога оренда циклювального апарату.

Циклювати необхідно в захисній масці або респіраторі, спецодязі і навушниках, які захистять вас від гучного шуму.

Така обробка включає в себе наступні етапи:

  • вбивання цвяхів на пару міліметрів нижче рівня підлоги
  • захист меблів від пилу
  • обробку апаратом
  • шпаклівку (за допомогою акрилової шпаклівки потрібного кольору слід приховати великі тріщини)
  • заключну обробку циклювальної машиною

Починати краще всього з дальнього кута приміщення. Після закінчення останнього етапу слід зібрати пил пилососом і обробити спеціальним розчином. Тепер підлога готова, його можна покривати лаком, або настилати ламінат.

Похожие публикации