Вирівнювання Бетонної Підлоги


Март 30, 2017 – 14:23
Цена на выравнивание пола

Як вирівняти бетонну підлогу

Бетонна підлога або стяжка є найбільш поширеними варіантами - вони не найкращі, але завдяки своїй доступності (низької вартості і можливості виготовити своїми руками) такі підлоги прописалися практично в кожному другому будинку і квартирі. Ці підлоги мають масу недоліків і часто виготовляються не дуже якісно і без витримки рівня - в загальному, з усіх існуючих підлогових покриттів класти на таку підставу можна хіба що кахель. Щоб покрити його, наприклад, ламінатом або лінолеумом, потрібно провести ретельне вирівнювання

Стяжка по стягуванню

Це найбільш простий, не дуже дорогий спосіб, що дозволяє виробляти вирівнювання бетонної підлоги з будь-яким ступенем викривлення - слід зазначити, що в залежності від цього ступеня, а вірніше її збільшення, вартість таких робіт буде збільшуватися в значній мірі. Так що якщо мова йде про дуже нерівному полі, то слід подумати про повноцінну його заміні - тобто демонтажу старої стяжки підлоги і заливці нової. До речі, в такому підході до справи є і свої позитивні моменти - найголовніший з них полягає в тому, що ви можете зробити утеплену стяжку підлоги.
За великим рахунком, вирівнювання бетонної підлоги за технологією стяжка по стягуванню виправдовує себе, якщо викривлення існуючої основи не перевищують 20мм - застосовується для цієї мети так звана нівелір-маса, яка отримала в народі назву самовиравнівающаяся стяжка підлоги. Працювати з нею порівняно просто і, за великим рахунком, впоратися з її заливкою в стані будь-який домашній умілець, тут головне - правильно дотримуватися технологію.

Для початку проводиться дрібний ремонт існуючої основи - за допомогою стандартного розчину закладаються щілини і великі вибоїни. Можна, звичайно, упустити цей етап, але в такому випадку збільшиться витрата дорогої нівелір-маси. Мало того, вода буде швидко йти з розчину в тріщини, що позбавить вас часу на якісне вирівнювання суміші .

Похожие публикации