Вирівнювання Бетонних Підлог


Март 30, 2017 – 13:47
Самовыравнивающаяся стяжка

Що таке самовирівнюючі сумішіДосить типова ситуація: стару бетонну підлогу, купа вибоїн і відколів, жодного рівного ділянки. Можна, звичайно, півжиття закладати кожну ямку, і довгими днями чекати, поки закладення висохне і настане час для основної стяжки, висихання якої триватиме місяць. А можна приступати до фінішної обробки вже через кілька годин, застосувавши суміші нового покоління - пластичні швидкотверднучі склади з чудовою здатністю розтікатися. Так вони і називаються - самовирівнюючі суміші, які ще називають нівелірами для підлоги.

Міцність статі, виготовленого на основі самовирівнювальною суміші , значно перевищує міцність навіть бетонної стяжки. Застосування ровнителя для теплої підлогиОсь чому на таку підлогу, який називають наливним, можна сміливо класти абсолютно будь-яке фінішне покриття, або і зовсім використовувати склад як завершальний штрих (більшість самовирівнюючі сумішей можна застосовувати для обох цілей).

Їх просто замішувати, просто використовувати: заливаємо суху суміш водою і вихлюпує цю рідку пасту на підлогу. Вона швидко заповнює собою всі вибоїни і створює ідеально рівну поверхню. І ще маса інших переваг:

  1. Швидке висихання.
  2. Можливість пересуватися по покриттю всього через кілька годин.
  3. Класти фінішне покриття можна вже через добу.
  4. Справитися з пристроєм наливної підлоги зможе навіть новачок.
  5. Твердість, висока зносостійкість, повна відсутність усадки.
  6. Мінімальна товщина шару - всього 5 мм, що незамінне для приміщень з низькою стелею.

Самовирівнююча суміш на цементній основі

І основні недоліки самовирівнюючі сумішей для підлоги, що не будемо приховувати:

  • Необхідність в ретельній підготовці поверхні: ні тріщин, ні пилу бути не повинно.
  • Для виконання наливної підлоги необхідний досвід і кваліфікація, тому що демонтаж невдалого покриття такого типу вкрай складний.
  • Висока вартість, враховуючи, як складно робити таку підлогу.
  • Небезпека для здоров'я під час висихання суміші: токсичність і пожежонебезпечна при цьому може зашкалювати, а краплі суміші, що потрапили на шкіру, іноді викликають опік.

Створення наливної підлоги Самовирівнююча суміш Як вирівняти підлогу сумішшю Самовирівнююча суміш на гіпсовій основі

Похожие публикации