Вирівнювання Підлги в Квартирі


Март 30, 2017 – 13:45
Ремонт в квартире сначала пол

Заливка стяжки в квартирі

Вирівнювання підлоги від 0-3 см

Вирівнювання бетонної підлоги від 0-3 см.

1. Перше, що потрібно зробити, незалежно від покриття, це зробити підготовку. Прибрати все сміття, пил і т.п, і прогрунтувати підлогу.

2. Визначившись з покриттям і фінансами, вирішуємо, як готуємо підлогу. Якщо підлога будемо вирівнювати в один рівень по всій квартирі, то за допомогою рівня, лазерного рівня або гідро-рівня виміряємо перепад підлоги по всій квартирі; якщо в одній кімнаті, то виміряємо перепад тільки в цій кімнаті.

3. Щоб з'ясувати перепад статі в квартирі потрібно:

за допомогою рівня.

Відзначаємо на стіні рису, одним кінцем підставляємо до цієї межі рівень вирівнюванням його, і олівцем креслимо лінію від одного кінця рівня до іншого, переносимо рівень до кінця риси, вирівнюємо його і прокреслює далі і так по всьому периметру кімнати або квартири. Після цього беремо рулетку і проміряти висоту від підлоги до риси, місце де відстань буде найменшим і буде найвищою точкою.

за допомогою лазерного рівня.

Відзначаємо на стіні рису, включаємо лазерний рівень, виставляємо промінь лазера на межу і поступово повертаючи рівень на 360 градусів креслимо рисочки по променю, після чого вимикаємо лазер, беремо правило і ставлячи його рівно від межі до межі креслимо лінію по всьому периметру. Після цього беремо рулетку і проміряти висоту від підлоги до риси, місце де відстань буде найменшим і буде найвищою точкою. Приблизно так само виміряють і по гідро-рівня.

Вирівнювання підлоги за допомогою маяків Вирівнювання підлоги від 0-3 см своїми руками Заливаємо підлогу в рівень Рівняємо підлогу своїми руками

Похожие публикации