Вирівнювання Підлоги в Квартирі


Март 30, 2017 – 14:30
Как выровнять бетонный пол

Пристрій маякового стяжки

Інформацію почерпнув на сторінці про керамогранитной плитці

Керамогранітна плитка - нове слово в будівництві. Даний матеріал прийшов до нас з Італії в 70-х роках минулого століття. З італійської мови це слово можна перекласти як кераміка з каменю і порцеляни. Саме поєднання цих двох компонентів робить керамограніт настільки міцним і довговічним, що він здатний витримувати як дуже низькі температури, так і дуже високі.

У читачів напевно виникне питання: а де можна застосовувати такий прекрасний матеріал і як з ним працювати? Відповімо спочатку на першу частину питання - де застосовувати: перш за все, в приватних будинках і квартирах, вибравши керамограніт одного разу, господиня забуде про труднощі збирання, так як бруд практично не скупчується на такому покритті. Як покриття для сходів ці плитки так само хороші, тому що дуже міцні і безпечні, так що якщо в будинку є маленькі діти, то варто задуматися про зміну підлогового покриття . Але не тільки в будинках і квартирах можна використовувати цей обробний матеріал, для офісу він також підходить, тому що він може витримувати тривалі динамічні навантаження, а коштує дешевше мармуру.

Також успішно матеріал застосовується і для обробки фасадів, медичних установ, так як керамогранітна плитка має високу бактеріостатичну, спортивних майданчиків і ще дуже багатьох місць. З естетичної точки зору матеріал такмже хороший: велика кількість текстур, кольорів і малюнків дозволяє складати цілі панно з керамограніта, які наділяють інтер'єр особливої родзинкою.

Тепер можна перейти до другої частини питання - як працювати? По суті, укладання керамогранитной плитки схожа з укладанням звичайної керамічної плитки. Тобто поверхню потрібно підготувати, вирівняти, очистити, а для укладання використовувати спеціальні суміші. Розглянемо принцип роботи з такою плиткою на прикладі обробки підлоги, хоча їй можна облицьовувати не тільки підлогу, а й поверхню стін, причому необов'язково вибирати одноколірну, можна придумати і втілити в життя панно з керамограніта.

Похожие публикации