Вирівнювання Підлоги керамзиту


Март 30, 2017 – 14:32
выравнивание бетонной стяжки

Суха стяжка підлоги

Не одна серйозна будівництво не обходиться без керамзиту. Використовують його для пристрою сухої стяжки підлоги, а також засипають всередину стін як утеплювач. Купити його не проблема, однак ціни скрізь різні, але якщо добре пошукати, то можна замовити досить якісний керамзит причому недорого.

Якщо ви хочете недорого керамзит купити в Воронежі, і ще не зверталися в компанію «СтройТорг-36», рекомендую це зробити негайно! Нижче цін на керамзит, ви більше ніде не знайдете! У них можна замовити керамзит в мішках або розсипом. Ціни на керамзит ви можете подивитися на сайті, якщо хочете щось уточнити, зателефонуйте їм по телефону.

Нещодавно замовляв у них керамзит, якість супер, привезли швидко, я задоволений! Для всіх хто збирається самостійно зайнятися вирівнюванням статі , знадобиться керамзитовий пісок. Його необхідно розсипати по поверхні, товщиною 5 см, потім вирівняти і утрамбовувати. При цьому на квадратний метр площі буде йти приблизно один мішок. Зверху конструкція зашивається двошаровими гипсоволоконних листами і суха стяжка готова.

Похожие публикации