Вирівнювання Підлоги ДСП


Март 30, 2017 – 13:36
An error occurred
стрічкові опори

Різновиди плит і листів для обшивки стін, підлоги і стеліЯкі різновиди плит для будівництва, ремонту та обшивки стін, підлоги і стелі існують? Їх особливості, переваги і недоліки. Якщо взяти для прикладу, каркасні будинки, то довговічність і зовнішній вигляд таких будинків безпосередньо залежать від використовуваних панелей для внутрішньої і зовнішньої обшивки. Більш того, застосування панелей з готовою обробкою або шаром теплоізоляції (панель «сендвіч») помітно скорочує і так нетривалі терміни зведення збірно-каркасного будинку.

ДСП

Деревно-стружкові плити виготовляється шляхом гарячого пресування деревних стружок з єднальними термоактивні смолами, які становлять 6-18% від маси стружки. Смоли екологічно небезпечні, так як містять шкідливий для людини формальдегід. За змістом цієї речовини ДСП поділяють на класи E1 і Е2. Більш екологічно безпечний клас E1, він дозволений до використання у виробництві навіть дитячих меблів. Цілком облицювання ДСП-плити не несуть ніякої шкоди здоров'ю, шкідливий вплив надають тільки відкриті кромки. Нові технології дозволяють виробляти плити класу Super Е, які за всіма санітарними нормами, вважаються безпечними. В цілому матеріал відрізняється досить високою щільністю, низькою вартістю і простотою в обробці. ДСП обшивають стіни, дахи, виготовляють перегородки, підлоги, використовують в якості основи під лінолеум і килимові покриття.

переваги ДСП

  • широка номенклатура квітів, малюнків, товщини;
  • легко обробляється;
  • однорідність структури.

Недоліки ДСП:

  • погано утримує шурупи і цвяхи, особливо при повторній збірці;
  • вразливий для вологи;
  • містить канцерогени (наприклад, меламін).

ДСП Дерево-стружкові плити гіпсокартон Ламінований гіпсокартон, гіпсовініл або гіпсоліт - гіпсокартон кольоровий, обклеєний вініловим покриттям Гіпсоплити, гіпсова пазогребенева плита (ПГП)

Похожие публикации