Вирівнювання Стен в Ванної


Март 30, 2017 – 11:25
Штукатурка для выравнивания

Гіпсокартон в ванній зазор 1 смСтіни в квартирах взагалі не відрізняються рівністю, а в санвузлах - тим більше. Для того, щоб викласти стіни плиткою їх необхідно вирівняти. Вирівнювати стіни можна багатьма методами. Найбільш поширені:

  • штукатуркою, часто з армуванням,
  • вологостійким гіпсокартоном.

Вибирати метод вирівнювання необхідно з площі приміщення ванної кімнати і ступеня нерівності стін. Якщо стіни трохи нерівні їх легше вирівняти гіпсовою сумішшю. Якщо ж нерівності сильні краще вибрати гіпсокартон - робота з ним менш трудомістка.

Цей спосіб називається сухим вирівнюванням стін гіпсокартоном . Вирівнювання стін гіпсокартоном можна провести методом наклейки листів прямо на стіни і методом монтажу на каркас. Напрямні для ГВЛ і електро проводкаОстанній метод більш професійний, але він з'їдає досить багато корисної площі приміщення. що може бути критично для малогабаритних санвузлів.

Який гіпсокартон вибрати

Звичайний гіпсокартон для вирівнювання стін у ванній не підійде. Від впливу вологих парів він розмокне і деформується. У продажу можна знайти вологостійкий гіпсокартон зеленого кольору. Він дорожче звичайного приблизно на 70%, але тільки такий підійде для робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю. Великою популярністю користується гіпсокартон марки Кнауф. Плитку надалі можна буде клеїти прямо на гіпсокартон. Для обшивки потрібно брати гіпсокартон як мінімум в 12 мм завтовшки.

Гіпсокартон в ванній зазор 1 см

Підготовчі роботи

Перед початком робіт з гіпсокартоном повинні бути проведені всі попередні роботи зі стінами і трубами:

  • труби при необхідності повинні бути замінені,
  • фільтри і лічильники встановлені,
  • стіни прогрунтовані вологостійкої ґрунтовкою і антисептиком.
  • На місцях доступу до труб, фільтрів і лічильників потрібно передбачити установку сантехнічних люків.
  • Монтаж прихованої проводки також повинен бути закінчений до установки гіпсокартону. Вимикачі і розетки повинні виступати на 2 см.

При установці короба на фанову трубу необхідно передбачити шумоізоляцію. Рух стоків по пластиковій трубі буває дуже гучним, тому короб краще заповнити шумоізоляцією - наприклад, мінеральною ватою. Навіть при використанні вологостійкого гіпсокартону необхідно забезпечити вентиляцію приміщення. Для цього краще встановити електровентилятор для примусової вентиляції.

монтаж каркаса

Монтаж каркаса обов'язково потрібно проводити за рівнем, щоб гіпсокартон був перпендикулярний підлозі і стелі. На один лист гіпсокартону, що кріпиться повністю на стіну знадобиться 3-4 напрямних з кроком в 30 см. Якщо лист вкладається в повному обсязі, то кількість напрямних потрібно брати в залежності від його ширини. Кріплення каркаса починається з кутів ванній і периметра за допомогою саморізів.

Кріплення гіпсокартону у ванній до стіни Гіпсокартон вологостійкий монтаж Який гіпсокартон у ванній на стелю? Закладення вологостійкого гіпсокартону

Похожие публикации