Вирівнювання підлоги


Март 30, 2017 – 13:43
Как выровнять полы в квартире

Вирівнювання підлог під

Вирівнювання підлог це складна і досить трудомістка робота, але поява самовирівнюються сумішей для підлоги дуже полегшило подібну роботу. І тепер самовирівнюється своїми руками може зробити навіть людина без спеціальної підготовки.

Самовирівнюючі рідкий підлогу, розтікаючись, утворює рівну, ідеально гладку і міцну поверхню. Самовирівнювальні підлоги просто ідеальна основа під наступне укладання різних підлогових покриттів. Одна з різновидів таких статей це наливні підлоги, які самі є фінішною обробкою.

До складу суміші для підлог, що самовирівнюються входить Портланд або глиноземний цемент з кварцовим піском, поверхнево-активні речовини та пігменти, а також полімерні добавки. Безпосередньо перед вживанням суху суміш змішують з водою.

Великою перевагою самовирівнюються підлог є простота у використанні і короткі терміни набору міцності (твердіння). Так як товщина підлоги невелика, його дуже зручно застосовувати в квартирах з низькими стелями.

Виробників, що випускають сухі суміші для підлог чимало (Кнауф, БІРСС, Глімс, старателі і т.д.) і у кожного з них є свої особливості використання сумішей, технології і твердіння складу. Але існують і загальні рекомендації.

Технологія пристрою самовирівнюються підлог.

По-перше, підстава під самовирівнюючі підлоги повинно бути міцним, без отворів, в які може «витекти» підлогу, чистим. Використовувати на дерев'яних підставах не рекомендується. Після очищення поверхні, підлогу потрібно прогрунтувати і дочекатися висихання. Пухка поверхню підстави грунтується двічі. Необхідно запам'ятати, що несумлінно підготовлену основу під підлогу призведе до його відшарування і здуття.

По-друге, щоб приготувати суміш для підлог, що самовирівнюються, необхідно в зазначений на упаковці з сумішшю кількість води додавати суху суміш, постійно помішуючи, до отримання однорідної маси. Пам'ятайте, що саме суміш потрібно додавати в воду, а не навпаки, інакше буде важко досягти її однорідності.

Перемішувати найкраще за допомогою електродрилі зі спеціальною насадкою, але, якщо такої немає під рукою, можна скористатися і звичайною палицею. Але повірте, що своїми руками ви так напрацювали, що краще все, ж попросити дриль з насадкою у сусідів. На упаковці з сумішшю вказано час, протягом якого суміш густіє, тому її потрібно встигнути використати до цього. Додатково розбавляти суміш водою не можна.

Похожие публикации