Вирівнювання Підлоги під Лінолеум


Март 30, 2017 – 14:35
деревянный пол

вирівнювання підлоги

# Лінолеум # Купітьлінолеум #Smartpol # Лінолеумчелябінск # Ремонтчелябінск # Челябінськ # Укладкалінолеума # Смартпол # Ремонт # Полезниесовети

Підготовка підлоги під лінолеум

Лінолеум є досить популярним покриттям підлоги: недорогий і довговічний, зносостійкий і простий у догляді. Крім того різноманітність палітри візерунків і кольору дозволяє підібрати матеріал для будь-якого інтер'єру.
Для поверхні, на яку буде настилати лінолеум пред'являється ряд вимог. Відсутність вологи, різких температурних перепадів, рівну підлогу - тільки деякі з них. Підготовка підлоги під лінолеум процес дуже важливий - від нього в подальшому залежить і якісний настил, і довговічність служби матеріалу.
Алгоритм ходу робіт в підготовці підлоги для укладання лінолеуму зумовлює кілька етапів.
Спочатку виносимо всі меблі, демонтуємо плінтуса, визначаємо, чи потрібен демонтаж старої підлоги. Якщо дерев'яна підлога, старий лінолеум або паркет мають досить непривабливий вигляд, то їх найкраще демонтувати. Якщо немає ознак гниття дощок, великих «дірок» і нерівностей, сильного скрипу і прогинів, то можна залишити і старе «базове» покриття, але значно оновивши його згодом перед укладанням нового підлогового покриття.
Наступний етап - вирівнювання статі під лінолеум. Даний матеріал не можна укладати на бетонну підлогу з нерівностями і перепадами висоти. Вихід із ситуації - використання самовирівнюючі підлоги з попередньою закладенням (шпатлюванням) всіх щілин або бетонна стяжка під лінолеум.
Дерев'яна підлога простіше підготувати до укладання матеріалу. Пол під покриття повинен бути сухим і чистим. А в якості вирівнюючого і відновлює підстави оптимально підходять листи фанери.Как вирівняти підлогу під лінолеум розглянемо на простому прикладі укладання фанери на «дерев'яну базу». Фанера матеріал досить легкий, твердий і стійкий до навантажень. Одне з її переваг - доступні технології монтажу. Фанерні листи добре гнуться НЕ ламаючись, міцні, мають прекрасні експлуатаційні якості.
Вибравши відповідну марку, «Розкриємо» матеріал відповідно до розміру приміщення. При цьому по 3-4 мм додатково «додаємо» на зазор між заготовками і по 1 см на зазор біля стін. У разі перепадів температур і вологості готове підставу «не поведеться» і «не перекрутити». Попередньо листи укладаються за методом «шахматки», де з'єднувальні шви не залежать один від одного або по методу цегляної кладки, із зсувом. Обов'язково нумеруються.

Похожие публикации