Вирівнювання Підлоги фанерою


Март 30, 2017 – 13:32
Сухая стяжка пола

муніципалітет про порушення

Як вирівняти підлогу під лінолеум: доступні матеріали і технології

Лінолеум на сьогоднішній день є найбільш затребуваним покриттям підлоги, ціна якого залишається доступною і повною мірою відповідає якості цього матеріалу. Крім того, його дуже просто постелити самостійно, виключаючи таким чином витрати на оплату послуг фахівців. Нюансів тут трохи, найголовніше - в процесі його настілки правильно підготувати підставу. Навіть сама невелика ямка або тріщина з часом проявляється на поверхні цього м'якого і в деякому роді еластичного підлогового покриття.

Як вирівняти підлогу під лінолеум: що робити з кривим бетонною основою

Для вирівнювання бетонної підлоги під лінолеум існує тільки одна підходяща технологія - це використання нівелір маси або, як її ще називають в народі, самовирівнюється стяжки підлоги. Вся її краса полягає в спрощеної технології, яка виключає і трудомісткий процес замішування розчину, і не менш складну техніку вирівнювання цементного розчину. За великим рахунком, цей процес заливки стяжки спрощений настільки, що дозволяє вирівнювати підлогу протягом однієї години (може трохи більше).

Весь секрет цього методу полягає в особливому складі розчину, який, крім цементу, включає в себе дрібний кварцовий пісок і масу модифікаторів, які надають готовому розчину пластичність і міцність. Навіть шар всього в кілька міліметрів має дуже високі характеристики міцності. А це важливо, тому що дозволяє вирівняти підлогу в його існуючій площині - тобто, зовсім не обов'язково дотримуватися чітку горизонталь статі. Якщо і існують незначні відхилення від неї, то, в принципі, це не особливо важливо (якщо вони непомітні візуально).

Описуючи технологію вирівнювання бетонної підлоги під лінолеум за допомогою нівелір маси, її можна уявити в такій послідовності.

Похожие публикации