Як Вирівнювати Підлогу під Ламінат


Март 30, 2017 – 13:56
Расчет количества маяков для

Короб з гіпсокартону на

У місцях провалів, де є потреба у особливо товстий шар шпаклівки, склад наносять кілька разів, повністю просушуючи кожен шар . В процесі роботи отриману поверхню контролюють за допомогою рівня, коригуючи потрібні ділянки шляхом додаткового нанесення шпаклівки.

Вирівнюючи поверхню подібним чином, доводиться довго чекати висихання нанесених шарів і це не єдиний недолік даного методу. Справа в тому, що отримана поверхня може бути недостатньо рівною для деяких видів підлогових покриттів . Однак цей недолік легко виправити, настеливши зверху шар тонкої фанери. І навіть в цьому випадку даний спосіб не втрачає своєї економічної ефективності, особливо в умовах обробки великих площ.

ВИРІВНЮЄМО ПІДЛОГУ ЗА ДОПОМОГОЮ ФАНЕРИ

На сьогоднішній день це самий популярний спосіб підготовки дерев'яної підлоги. Він дозволяє виконувати всі вимоги і досягати ідеально рівній поверхні, придатної для будь-якого підлогового покриття, будь то ламінат, плитка, лінолеум або інші модні варіанти.

Найчастіше цей метод використовують для підготовки якісного покриття під ламінат. Для вирівнювання дерев'яної підлоги фахівці радять використовувати марку фанери ФК, класом не нижче 4/4, товщиною не менше 12 міліметрів. Якщо поверхня підстави досить рівна, то допускається використання листів фанери товщиною 8-10 міліметрів. Про вирівнювання статі на балконі дивіться тут.

Як і в інших способах вирівнювання статі, процес починається з установки маяків, в якості яких використовуються саморізи, розташовані по всій поверхні на певній висоті. Маяки зазвичай встановлюють по кутах квадратів зі сторонами 25-30 сантиметрів.

Укладання лаг під фанеру

За допомогою шуруповерта та рівня маяки встановлюють на потрібну висоту, після чого починають укладати лаги, які виготовляють з фанери у вигляді смуг шириною 30-40 міліметрів.

На поверхні підлоги лаги закріплюють клеєм для дерева (наприклад, ПВА-який момент, ПВА-столяр і інші види спеціального клею) або за допомогою саморізів. У порожнечі, що утворюються між дошками і лагами, підкладають бруски фанери, змащені клеєм.

Похожие публикации