Вирівнювання Підлоги під Плитку


Март 30, 2017 – 14:03
Схема наливного пола

вирівнювання бетонної стяжки

На сьогоднішній день плитка - це ідеальний матеріал для обробки ванної кімнати. При цьому укладання плитки - це досить відповідальний процес, адже від точності, вміння і досвіду працівника багато що залежить. Отже, особливу увагу необхідно приділяти підготовці підстави. Багато майстрів називають його найбільш важливим і відповідальним. Чим якісніше буде підготовлено підставу, тим довше протримається плитка на своєму місці, буде радувати своєю красою і практичністю.

Отже, вирівнювання підлоги під плитку називається по-народному «стяжкою». Для виконання даного заходу необхідно підготувати спеціальний розчин з піску, цементу і води. З вибором сухих сумішей на сьогодні ніяких проблем не виникає - їх безліч. Є також варіанти вирівнювання статі за допомогою гіпсоволоконної плити або ж фанери.

Заміс розчину для стяжки в співвідношенні 1 до 3Но людини найчастіше цікавлять більш доступні методи, наприклад, звичайна стяжка. Готувати розчин бажано в пропорції один до трьох ( «один» в даному співвідношенні - це цемент). Після додавання трьох частин піску складу заливається водою, все змішується і виходить готова суміш.

Варто заздалегідь визначитися з висотою майбутньої стяжки. Для цього необхідно на стіни нанести межі майбутньої підлоги. При цьому бажано користуватися будівельним рівнем, щоб стать не вийшов скошеним в одну сторону. Покриття необхідно добре вичистити від сміття і пилу. Тільки після цього можна виставляти «маячки», в якості яких найчастіше виступають дерев'яні рейки або ж металеві труби. Ставляться «маячки» в розчин, а сама регулювання висоти проводиться шляхом витягування або поглиблення.

Після виставлення рівня і маячків підготовлене простір повинен бути повністю заповнений розчином. Тепер за допомогою спеціальної рейки і укладених по краях труб проводитися вирівнювання підлоги до досягнення ідеального ефекту. Знімати «маяки» можна тільки через добу. Місця їх установки також заповнюються, і все добре зарівнюється. На завершальному етапі поверхня повинна бути оброблена правилом, а через дві години після схоплювання - спеціальним дерев'яним полутерком.

Вирівнювання стяжки підлоги правилом

Як тільки роботи по створенню стяжки закінчені, необхідно чимось накрити підлогу (можна звичайною поліетиленовою плівкою). Якщо зробити це не виходить, то хоча б два рази на день має проводитися зволоження. При цьому дуже часто після виконання робіт з'являються тріщини на поверхні. Щоб цього уникнути, необхідно все закривати. Тільки по подія 28 днів стяжка стає придатною до експлуатації.

Похожие публикации