Автономна каналізація для заміського будинку


Май 25, 2017 – 18:45
Выравнивание стен гипсовой


Часи вигрібних ям для тимчасового зберігання відходів і стічних вод йдуть в минуле. Затребуваний варіант безпечної системи, яка позбавить будинок від рідких відходів з твердими включеннями, - автономна каналізація. Є кілька способів її якісної організації, один з яких пропонує компанія Септик плюс. Ми спеціалізуємося на пристрої автономної каналізації з очищенням вод за допомогою септика - бака особливої конструкції.
Автономна каналізація під ключ

Установку автономной канализации Вы можете заказать на сайте http://www.bsv.kiev.ua/, цены на услуги Вас приятно удивят.


Автономна каналізація
Щоб власники заміського будинку змогли повноцінно користуватися душем, туалетом, посудомийної машиною, вони замовляють монтаж автономної каналізації. Система складається з труб і резервуарів і володіє безліччю переваг, щоб придбати комплект разом із замовленням робіт по установці у фахівців. Автономна каналізація має такі переваги:

для роботи потрібен мінімум електроенергії, є енергонезалежні установки;
сервіс складається з заміни активного мулу, що містить аеробні бактерії, виконується раз на два роки;
очистка стоків від жиру і забруднень здійснюється без застосування спеціальних препаратів, поліпропіленовий септик нешкідливий;
системою автономної каналізації можна користуватися до 50 років, засмічення виключаються;
монтувати обладнання можна до або після зведення споруд;
очищені стічні води і сама його встановлення не видають запаху завдяки постійному доступу кисню і відсутності гнильних процесів;
ефективна автономна каналізація, змонтована нашими фахівцями, відповідає нормам і технологічним вимогам

Похожие публикации