Установка Маяків для Вирівнювання Стен


Март 30, 2017 – 11:28
Визуальное выравнивание стен
Процес штукатурення стіни

роботи з вирівнюванняРоботи по виравніваніюКачество перегородок і несучих стін, як в сучасних так і в хрущовських квартирах залишає бажати кращого. Особливо дана проблема торкнулася будинків з чорновою обробкою, де між протилежними кутами стіни перепади рівнів можуть становити кілька сантиметрів. У цій разі, перед тим як приступати до фінішної обробки, необхідно ретельно провести вирівнювання стін своїми руками. В іншому випадку, дефекти стіни, під світлими шпалерами, будуть досить сильно кидатися в очі.

Способи вирівнювання стін:

  1. Сирий (штукатурка і рідкі будівельні суміші)
  2. Сухий (монтаж конструкцій з гіпсокартону)

Вирівнювання стін штукатуркою

технологія вирівнювання поверхностіШтукатуркой зазвичай вирівнюють стіни в тому випадку, коли для цього необхідно нанести шар розчину, товщі 8 мм. Інакше можна зробити ремонт стін шпаклівкою. Варто зазначити, що цей спосіб є дуже трудомістким і вимагає професійних навичок фахівців. технологія вирівнювання поверхніШтукатурку можна наносити в кілька шарів, завдяки цьому можна домогтися ідеально рівній поверхні. Крім того, подібний спосіб не вкраде корисний об'єм приміщення. Якщо ви плануєте делаеться вирівнювання стін, дана стаття буде вам корисна.

Штукатурні суміші застосовуються для вирівнювання поверхонь. Як правило, товщина їх нанесення коливається в межах 10-70 мм. Причому максимально допустимий шар наноситься в два-три прийоми. Перед нанесенням штукатурки слід знепилити поверхню стін і обробити їх зміцнює ґрунтовкою для кращого зчеплення розчину штукатурки з поверхнею стіни.

гіпсова штукатурка стінДля того, щоб оштукатурена стіна була рівною, потрібно виставити штукатурні маяки на відстані не більше 3 метрів один від одного. Закріпити їх можна розчином алебастру. Після того, як маяки готові і поверхню загрунтована, можна приступати безпосередньо до ремонту стін.

Важливим моментом при оштукатурюванні є вибір підстави суміші, яке буває цементним або гіпсовим. Слід знати, що гіпсова штукатурка боїться вологи. Тобто в таких кімнатах, як санвузли та ванні нею користуватися небажано. Так само вона швидше твердне. Слід це враховувати при визначенні кількості замішаного розчину. Плюсом гіпсової штукатурної суміші є те, що вона більш еластична і у неї більш естетичний вигляд після висихання.

гіпсова штукатурка стін

Цементна штукатурка використовувалася з давніх часів для вирівнювання стін . Зараз вона стала «здавати позиції», проте без неї поки неможливо обійтися в деяких випадках: при оштукатурюванні зовні, в приміщеннях з підвищеною вологістю. Сучасна цементна штукатурка зовсім не та, що була 20-30 років тому: вона містить різні полімерні добавки, що поліпшують багато її властивості і подовжують час експлуатації поверхонь, на які вона наноситься.

цементна штукатурка стін

цементна штукатурка стін штукатурні маяки кріплення маяків розчином зафіксовані штукатурні маяки

Похожие публикации