​Де взяти кредит на ремонт квартири?


Сентябрь 7, 2017 – 10:29
выравнивание стен и потолков

Щоб отримати кредит, потрібно звернутися в банк або іншу кредитну організацію. Уважно вивчіть різні пропозиції потенційних кредиторів і виберіть те, яке оптимально підходить для ваших потреб.

Зазвичай позика видається на термін до семи років. Сьогодні існують дві основні програми для отримання кредиту на ремонт квартири. Перша має на увазі, що ви, отримавши в банку фінансову підтримку, самостійно підберете майстрів, які будуть ремонтувати ваше житло. Другий варіант полягає в тому, що, приймаючи гроші, ви підпишете угоду про співпрацю з ремонтною бригадою, яку вам запропонує банк.

Свежие новости украина в свободном доступе.

Як отримати кредит на ремонт квартири?

Сама процедура з отримання кредиту доволі проста. У більшості випадків для оформлення позики будуть потрібні паспорт, копія трудової книжки та довідка про доходи (форма 2-ПДФО), що підтверджує вашу платоспроможність. Також вам потрібно буде заповнити анкету-заявку та пройти співбесіду зі співробітником фінансової установи.

Можливо, банк попросить вас підтвердити, що ви берете кредит саме для ремонту квартири, а не, скажімо, для подорожі на Гаваї з квитком в один кінець. У вас можуть запросити кошторис на ремонт. Але ж ви її вже склали, так що тут турбуватися нема про що.

Уже протягом тижня після подачі заявки на кредит рішення про його видачу буде прийнято. Якщо воно позитивне, ви підписуєте договір і отримуєте кошти, необхідні для швидкого перетворення вашого житла в казку. Їх можуть видати як готівкою, так і перерахуванням на картку або рахунок.

Ну а далі залишається зробити ремонт на ваш смак, оточити себе бажаним комфортом і затишком і не забувати вчасно погашати платежі.

Похожие публикации