Маяки для Вирівнювання Стен


Март 30, 2017 – 11:13
Штукатурка для выравнивания
Дача своїми руками

вирівнювання стін своїми руками відеоДля вирівнювання стін використовуються різні способи і інструменти. Кожен з них має свої плюси і мінуси. Але найкращим з них, на мій погляд, є вирівнювання по рівню маяків і по лазерному рівню. Розглянемо обидва ці варіанти, а ви оберете для себе найбільш підходящий.

Вирівнювання стін своїми руками - сталеві куточки

Установка маяків для вирівнювання стіни по маяках

Починаємо ремонт квартир. Щоб виконати вирівнювання стін по маяках , їх спочатку необхідно встановити за рівнем. Для маяків найкраще використовувати сталеві куточки 20х20 30х30 або при великих нерівностях 35х35 мл. Правилом перевіряють місця викривлення стін і строго по вертикалі приклеюють маяки, використовуючи розчин, яким будуть оштукатуривать стіни.

рівень для вирівнювання стінДля більшої надійності кріплення маяків в розчин можна додати 5% гіпсу. Край маяка вирівнюється за рівнем або схилу. Завжди пам'ятайте, що чим ширше межі куточків, тим більше вам доведеться наносити на стіну розчину. Що, безумовно, вплине на час його висихання. Наступні маяки встановлюються на відстані 2-3 метри, яку залежить від довжини вашого правила.

Рівень для вирівнювання стін

Вирівнювання стіни по маяках

Необхідно зауважити, що вирівнювання стіни по маяках робота не складна і тому своїми руками виконати її може кожен. Підготовлена суміш штукатурки порціями рівномірно розкидається між маяками. І потім розгладжується за допомогою правила. Правило з зусиллям простягається по маяках знизу вгору. При цьому край правила постійно зачищають. Торцевою стороною кельми заповнюють отвори, що залишилися порожніми. Після чого знову беруть правило і від низу до верху підтягують штукатурну суміш.

Щоб отримати більш рівномірний розподіл штукатурки, правилом роблять енергійні коливальні рухи з боку в бік. Не забираючи його від маяків. Складні ділянки знову заравніваются кельмою і фінішує правилом.

Лазерний рівень для вирівнювання стін

Вирівнювання стін лазерним рівнем

Щоб перевірити рівність стін можна скористатися правилом і подивитися на просвіт, чи немає прорізів між ним і стіною. Але є і ще один, більш надійний, спосіб вирівнювання стін. Щоб перевірити рівна стіна, можна скористатися лазерним рівнем.

Похожие публикации