Суміш для Вирівнювання Стен


Март 30, 2017 – 11:14
выравнивание стен и потолков
вибрати гіпсову суміш для

Вирівнювання стін і стелі - найбільш відповідальна частина обробки. Від того, наскільки правильно і ретельно ви її виконаєте, багато в чому залежить зовнішній вигляд кімнати. Сучасні будівельні виробництва пропонують безліч способів вирівнювання стін і стель, ми ж зупинимося на більш популярних. Перш ніж починати роботи з вирівнювання, необхідно все ретельно виміряти. Для цього вам знадобиться рулетка, схил і рівень довжиною не менше 2 метрів, а також кутник для вимірювання правильності кутів. За допомогою рівня і схилу перевіряється вертикальність стіни і відхилення стіни по горизонталі. З їх допомогою можна виявити і непотрібні нерівності.

Після того як ви зрозуміли, наскільки вам доведеться вирівнювати стіну, можна приступати до необхідної підготовки підстави: очистити його, вимити, зняти неміцні відвалюються частини старої штукатурки, якщо стіна стара, її обов'язково потрібно знепилити і злегка закріпити за допомогою праймера «Петромікс ПП-1 ». Слід пам'ятати, що відповідними поверхнями для вирівнювання є: цегляні стіни, стіни з керамічних і газобетонних блоків, бетонні панелі і плити, цементні штукатурки, цементно-стружкові поверхні, дерев'яні та деревостружкові поверхні. Для сильно всмоктуючих поверхонь необхідна грунтовка в два шари (див. Попередню главу). Якщо стоїть мета вирівняти гладку бетонну плиту, бажано перед початком вирівнювання надати такій стіні шорсткість. Для цієї мети служить праймер «Петромікс ПП-2». До його складу, крім полімерів, входить мікрокальціт (подрібнена мармурова мука). Обробка поверхні такої ґрунтовкою значно підвищує силу зчеплення шару штукатурки з підставою.
Не рекомендується нанесення штукатурки на масляну фарбу, її доводиться зчищати за допомогою дриля із спеціальною насадкою. Дуже важливий момент, про який не можна забувати: на гіпсові штукатурки або гіпсолітові плити можна застосовувати тільки суміші на основі гіпсу (штукатурку «Петромікс ГШ» або шпаклівки «Петромікс ШГ», «ШГУ») і ні в якому разі на основі цементу. На стару вапняну штукатурку без грунтовки можна наносити тільки суміші на вапняній основі, такі як «Петромікс ШР».

Похожие публикации