Розсувні решітки на вікна


Декабрь 20, 2017 – 00:33
Выравнивание стен в ванной

Компанія ShikMETAL пропонує вам купити розсувні решітки, крім того, ми забезпечимо вас доставкою і установкою всіх конструкцій. Даний тип виробів різниться в залежності від свого робочого механізму, який буває:

  • кареточним;
  • роликовим;
  • ширмою.

Кареточний. Такі конструкції використовують підвісний механізм з двома великими каретками, розташованими попарно на одній осі. Вся система монтується на С-подібний профіль з підшипниками закритого типу. Головні переваги: надійність, міцність і естетичність (ролики заховані в каркас).

Роликовий. Використовується П-подібний профіль з підшипниками відкритого типу. Такі решітки коштують відносно недорого, а головний недолік - це тугий хід через велике навантаження на нижній підшипник.

Ширма. Найпростіша конструкція з можливих. Найчастіше встановлюється на торгових кіосках та ларьках, а не вікнах. Проріз не обмежується направляючим профілем, а рух відбувається за допомогою тільки нижнього ролика.

Розсувні решітки на вікна. Переваги.

Практичність. Вироби легко встановити і вони не вимагають постійного догляду.

Безпека. Нехай дані моделі не зможуть забезпечити такої високої захисту, як стаціонарні глухі конструкції, але їх цілком достатньо, щоб запобігти злому і проникнення.

Компактність. Цю характеристику можна назвати найголовнішою, через яку люди і вирішуються купити розсувні решітки. Вони ідеально підходять для невеликих приміщень і дозволяють серйозно заощадити корисний простір, адже у відкритому вигляді така конструкція практично непомітна.

Пожежна безпека. Представлений варіант не викликає ніяких нарікань у протипожежної комісії, на відміну від знімних і стаціонарних виробів.

Естетичність. Наша компанія готова запропонувати вам безліч варіантів - з різним оформленням, малюнком і колірною гамою. У нас ви можете придбати розсувні решітки на вікна, які не зіпсують зовнішній вигляд фасаду і будуть привабливо виглядати навіть зсередини приміщення.

Де купити розсувні решітки?

Компанія ShikMETAL пропонує металеві вироби всіх типів і моделей. Завдяки нашій продукції, ви зможете надійно захистити будинок, офісне або торгове приміщення від злому і вбережете себе від великого збитку. Щоб замовити розсувні решітки, викликати замірника або отримати консультацію, зателефонуйте нашим операторам прямо зараз!

Похожие публикации