Штукатурка для Вирівнювання Стен


Март 30, 2017 – 11:17
Напольные покрытия. Пробка

Штукатурка для вирівнювання

У більшості людей поняття «затишний будинок» нерозривно пов'язане з поняттям «рівні стіни». Традиційний матеріал для вирівнювання стін - це штукатурка. Але крім вирівнювання, штукатурна суміш виконує ще одну, не менш важливу роль - штукатурка повинна надійно захищати стінові конструкції від всіх впливів, що виникають в процесі експлуатації.
Ця функція повинна виконуватися і для фасадних, і для внутрішніх поверхонь стіни. Для вирішення цього завдання штукатурна суміш повинна володіти збалансованим комплексом характеристик: міцність на стиск і розрив / вигин, адгезію, волого-і водостійкістю, еластичністю, паропроникністю і морозостійкістю. І, звичайно ж, хороша штукатурка повинна бути зручною в нанесенні. Хороша штукатурка має тривалу життєздатність, відкрите час життя розчину, хорошу фіксуючу здатність і високу пластичність. Орієнтуючись на ці комплексні властивості, технологи нашої компанії розробили асортимент штукатурних сумішей ТМ GLIMS.
Таким чином, споживач отримує можливість придбати матеріали надзвичайно зручні в застосуванні і мають тривалий термін служби, як всередині будь-яких приміщень, так і на фасаді. Також слід зазначити екологічну бездоганність штукатурних продуктів GLIMS.

ПЕРЕВАГИ ШТУКАТУРНИХ СУМІШЕЙ GLIMS

  • легкість приготування розчину;
  • тривалий термін життєздатності та відкритого часу життя розчину;
  • широкий діапазон товщини нанесення;
  • високі міцність, адгезія і еластичність;
  • висока водостійкість і паропроникність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • екологічність матеріалів в процесі застосування і експлуатації.
TWEED

ПОСИЛЕНА цокольному-ФАСАДНА

VELUR

ПОЛЕГШЕНА цементним З перліту

SatiN

Похожие публикации